Yardım Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Custom Binary Blocked By Frp Lock

ustanın vermiş olduğu combination dosyasını indirin odin ile yükleme yapın telefon açılınca şu işlemleri yapın
Ayarlar // Cihaz Hakkında // Yazılım Bilgisi // Yapım Numarasına 10 Kere Ard Arda Tıklıyoruz. // Geliştirici Seçeneğinden OEM Kilidi ve usb hata ayıklamayı aktif edin telefonu tekrar odin moda alıp yazılımı yükleyin

Konbination yükledim usb hata ayıklama açtım ama OEM yok böyle bir şey olabilirmi

aynen uyguladım ustam Odin3_v3.13.1 ile yükledim olmadı

aynen uyguladım ustam Odin3_v3.13.1 ile yükledim olmadı
Bir yerde yanlış yaptınız büyük ihtimal konuyu tekrar dikkatli şekilde okuyun ve uygulayın. Bizde hergün aynı işlemleri yapıyoruz. Olumsuz sonuç almadık.

konbination odin ile ap secerek yükledim ayarlardan usb açtım oem yok sonra yazılımı belirtmiş oldugunuz gibi yükledim aynen böyle

konbination odin ile ap secerek yükledim ayarlardan usb açtım oem yok sonra yazılımı belirtmiş oldugunuz gibi yükledim aynen böyle
Hocaam Bi Yerde Bı Hata Var Hergün Aynı Yöntemle Yapıyorum Musait olunca teamviewer Bakalım Beraber

ustam bir arkadaşa götürüp yaptırdım allah razı olsun emegi gecen herkesden sürüm yükseltme gerekiyormuş ondan olmuyor dedi 7.0 yükselti oldu tşk ederim

ustam bir arkadaşa götürüp yaptırdım allah razı olsun emegi gecen herkesden sürüm yükseltme gerekiyormuş ondan olmuyor dedi 7.0 yükselti oldu tşk ederim

Bu hatayı 7.0 versiyonunda da alıyoruz. önemli olan uygulamalar-ayarlar-veri temizleme bu işlemi yapmak gerekiyor.

Geri
Üst Alt