Yardım Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Custom Binary Blocked Hatası

• Konbuyu başlatan iomerg
  • Başlangıç tarihi
I

iomerg

Merhaba. Forumda arama yaptım aynı konudan var fakat hiçbirinde sorun çözülememiş. Nasıl yapıldığını anlayarak aynı şeyleri yapmaya çalışıyorum fakat doğru yazılımı bulamadım hiçbir yerde. Download ve Recovery modun resimlerini atıyorum. Doğru yazılımı verebilir misiniz. Teşekkürler

Ayrıca Google'de arama yapanların gelebilmesi için yazılım kodunu da yazıyım : G610FXWU1BRG1

Ekli dosyalar

• IMG_20191120_114238.jpg
    IMG_20191120_114238.jpg
    614 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20191120_114321.jpg
    IMG_20191120_114321.jpg
    665.8 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba. Forumda arama yaptım aynı konudan var fakat hiçbirinde sorun çözülememiş. Nasıl yapıldığını anlayarak aynı şeyleri yapmaya çalışıyorum fakat doğru yazılımı bulamadım hiçbir yerde. Download ve Recovery modun resimlerini atıyorum. Doğru yazılımı verebilir misiniz. Teşekkürler

Ayrıca Google'de arama yapanların gelebilmesi için yazılım kodunu da yazıyım : G610FXWU1BRG1
Açılınca On7 Prime mı yazıyor

oldu düzeldi teşekkür ederim ikinizde de 3 gündür uğraşıyorum :) Peki frp kilidini açmak için bi konu var mı forumda?

Çalışıyor evet

Ekli dosyalar

• box.png
    box.png
    45.7 KB · Görüntüleme: 20
oldu düzeldi teşekkür ederim ikinizde de 3 gündür uğraşıyorum :) Peki frp kilidini açmak için bi konu var mı forumda?
talkback ile yapabilirsin
bunu izle yaparsın
veya combination indir o yükle kapat cihazi yazilim atarken home csc sec userdatayı kaldır direk kurulum yaparsın

Teşekkürler yardımlarınız için. Bu videodakiyle onuda hallettim geri baş ağrısı kaldı :) Verilen videolardaki linkler kırık

Teşekkürler yardımlarınız için. Bu videodakiyle onuda hallettim geri baş ağrısı kaldı :) Verilen videolardaki linkler kırık
sen hiç uğrasma hocam combination indir yükle sana verdigimiz yazilimi yüklerken home csc seç sonra userdatayı kaldır işlem ok

Geri
Üst Alt