İstek Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Custom ROM Öneri

SprN

Üye
Telefon 64 bit stock rom ile 32 bit olarak çalışıyor 64 bit ile calismasi için custom rom şart biliyorum hangi romu kullanmalıyım bugsız hatasız
eskiden rom root yapmisligim var ama yinede sormak istiyorum pc siz root rom hala yapiliyor degilmi
6b11397282bf3e05675b0d67c815fc38.jpg

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

Telefon 64 bit stock rom ile 32 bit olarak çalışıyor 64 bit ile calismasi için custom rom şart biliyorum hangi romu kullanmalıyım bugsız hatasız
eskiden rom root yapmisligim var ama yinede sormak istiyorum pc siz root rom hala yapiliyor degilmi
6b11397282bf3e05675b0d67c815fc38.jpg

Root için Bİlgisayar şart artık Dosyalar Odinle flashlanıyor.

[ROM][10]RadicalQuack OneUI 2.5 Port V4.5 [G610X][EXYNOS7870] | XDA Forums (xda-developers.com)
En stabil romlardan birisi bu.

64Bit Treble denemek lazım
[ROM][G610X] H-ROM N20 PORT V1.0 [10.0][OneUI 2.5][64 bits][Treble] | XDA Forums (xda-developers.com)

Son düzenleme:
Eskiden kingroot falan vardı hatta rootcu diye onlar çalışmıyor mu gerçekten pc bozuk olduğu için soruyorum

Eskiden kingroot falan vardı hatta rootcu diye onlar çalışmıyor mu gerçekten pc bozuk olduğu için soruyorum

Yok onlar çok eskide kaldı :) Android 4 sürümlerinde falan çalışıyor onlar.

Yok onlar çok eskide kaldı :) Android 4 sürümlerinde falan çalışıyor onlar.
Üzdü bi kac sorum daha olucak az önce ilk attn roma baktm iste bazi buglara sahip kisiler varmis hele ki goruntulu arama ve banka uygulamalari yinede yapsam mi tek istedim sadece telefon 64 bit olarak calissin

Üzdü bi kac sorum daha olucak az önce ilk attn roma baktm iste bazi buglara sahip kisiler varmis hele ki goruntulu arama ve banka uygulamalari yinede yapsam mi tek istedim sadece telefon 64 bit olarak calissin

Değmez bence 64 bitten dolayı o kadar riski çalışmayan uygulamayı kullanmak vs.

Değmez bence 64 bitten dolayı o kadar riski çalışmayan uygulamayı kullanmak vs.
TFT mobile icin aslında desteklemesi gerekirken sirf 32 bit olarak calistigi icin indiremiyorum..

Geri
Üst Alt