Custom Rom Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Custom Rom

Öncelikle merhaba benim bi sorum olacaktı cihazim j7 prime cihaz ımeı repair yapıldı. Ben bu cihaza bir tane custom rom kurmak istiyorum ancak kurduğum zaman şebeke gidiyor custom romun sürümü 7.1.1 şebeke alamayınca tekrar 7.0a donmek zorunda kalıyorum yardımcı olur musunuz?

Öncelikle merhaba benim bi sorum olacaktı cihazim j7 prime cihaz ımeı repair yapıldı. Ben bu cihaza bir tane custom rom kurmak istiyorum ancak kurduğum zaman şebeke gidiyor custom romun sürümü 7.1.1 şebeke alamayınca tekrar 7.0a donmek zorunda kalıyorum yardımcı olur musunuz?
Aynı model bende de vardı. Custom rom vesaire seviyorsanız IMEI Repair yapılmış Samsung cihazı kullanmayın. Her zaman şebeke sorunu çıkar.​

Aynı model bende de vardı. Custom rom vesaire seviyorsanız IMEI Repair yapılmış Samsung cihazı kullanmayın. Her zaman şebeke sorunu çıkar.
Bunun bi çozumu yok mudur cunku 7.0 kullanmak sıktı artık atacağım custom romda s9 özellikleri var imei gitmiyo sadece ağda kayıtlı değil hatasını alıyorum şebeke sorununu çözemez miyim

Bunun bi çozumu yok mudur cunku 7.0 kullanmak sıktı artık atacağım custom romda s9 özellikleri var imei gitmiyo sadece ağda kayıtlı değil hatasını alıyorum şebeke sorununu çözemez miyim
Yukarıda yazdım. Çözüm olsa ben bu işin için olduğum halde kendi telefonumu satmazdım. Ki benim elimde şebeke düzeltecek profesyonel araçların hepsi mevcut. Ona rağmen sattım, çünkü uğraşılmaz.​

Geri
Üst Alt