Yardım Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F/DS Read Pit Hatası

• Konbuyu başlatan Fattal_Error
  • Başlangıç tarihi
Efs den kaynaklı olabilir mi bir sürü rom denedim zx3 attım olmuyor sn:000000 olmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

peki içerisinde pit olan yazılım denedinizmi hiç

Efs den kaynaklı olabilir mi bir sürü rom denedim zx3 attım olmuyor sn:000000 olmuş

Read pit error farklı usb port veya usb kablo alakalı olması en yüksek ihtimal. Bende bir kaç cihazda bu deneyimi yaşadım. Kablo veya port değişerek bu sorunu atlattım.

Kablo ve port değişimi yaptım değişik romlar kullandım değişen olmadı pda dosyası tek yüklemeye çalıştığım zaman yükleniyor ama bu sefer modem olmadığı için imei ve sn no bilinmiyor son durum bu

Kablo ve port değişimi yaptım değişik romlar kullandım değişen olmadı pda dosyası tek yüklemeye çalıştığım zaman yükleniyor ama bu sefer modem olmadığı için imei ve sn no bilinmiyor son durum bu

Burada Bulunan konudaaki yazılımı Denedinizmi Hocam

Z3x de sadece pit dosyasını yazın hiç bir ROM dosyası yüklemeyin o da sorunu çözmezse muhtemelen sorun donanım kaynaklı

Hocam binary numarasına(G610FXX"U2" buradaki U2 binary no) göre combination firmware yükle. İmei no kontrol edin. Ayarlar menüsünden yedekle ve sıfırla kısmından sıfırlama yapın. Cihaz açıldıktan sonra aynı binary numarasına sahip rom yükleyin.

Hocam binary numarasına(G610FXX"U2" buradaki U2 binary no) göre combination firmware yükle. İmei no kontrol edin. Ayarlar menüsünden yedekle ve sıfırla kısmından sıfırlama yapın. Cihaz açıldıktan sonra aynı binary numarasına sahip rom yükleyin.
Bu cihazlarda zaten sadece U1 var.

Yardımınız için teşekkür ederim arkadaşlar pit işini halletim ancak cihazda ses yok birde unlouck yaparken zx3 hata veriyor
52453e060140d2dc1896b0f3a9ed6076.jpg
4b02999dad68bfaa7bca59ffe8e928d4.jpg

Ses Sorunu Roottan Kaynaklanıyo Olabilir Unlouck OCtoplus box Varssa Elinizdde Bide Ordan Deneyin Hocam

Cihazı rootladısanız ve ses sorunu varsa cihazı tekrar twrp ile açın ana ekranda reboot diyin ve system tıklayın cihaz yeniden açılsın. Muhtemelen düzelicek

bu sorunla ilgili sitede verdiğiniz romları denedim bir türlü cihazı 7.0 yükleyemedim secure check fail pıt hatası veriyor sadece 6.0.1 yükleyebiliyorum cihaza U1 cihaz G610F

Geri
Üst Alt