Yardım Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F/DS Read Pit Hatası

• Konbuyu başlatan Fattal_Error
  • Başlangıç tarihi
Sadece pda dosyasi yükleniyor android 7.0 oluyor fakat cihaza rapir işlemi yapılması lazım rootluyorum sıkıntı yok patch certificate yapıldığı zaman mecbur yapılmak zorunda şebeke gelmedi için cihaz kafayı yiyor ondan sonra şebeke geliyor geri tuşu calismiyor kendı kendine biyerlere girip çıkıyor 7.0 yaramıyor cihaza ne iş anlamadım artık

Sadece pda dosyasi yükleniyor android 7.0 oluyor fakat cihaza rapir işlemi yapılması lazım rootluyorum sıkıntı yok patch certificate yapıldığı zaman mecbur yapılmak zorunda şebeke gelmedi için cihaz kafayı yiyor ondan sonra şebeke geliyor geri tuşu calismiyor kendı kendine biyerlere girip çıkıyor 7.0 yaramıyor cihaza ne iş anlamadım artık
Eğer Custom Rom'sa Custom Romlar da Birsürü Bug Var Normal Rom Kullanmanızı Öneririm

Ya ustalar 6.0.1 de de ayni sorunu yapiyo telefon rootluyorum sıkıntı yok patch certificate yaptiktan sonra telefon menüden cıkiyor geri tuşu calismiyor telefon donuyor z3x box 37.0 lamı alakalı acaba

Ya ustalar 6.0.1 de de ayni sorunu yapiyo telefon rootluyorum sıkıntı yok patch certificate yaptiktan sonra telefon menüden cıkiyor geri tuşu calismiyor telefon donuyor z3x box 37.0 lamı alakalı acaba
Root kaynaklı olabilir.​

Hangi rootu kullanıyorsun

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sitede paylaşılan rootlari denedim değişen birşey olmadı 6.0.1 yükledim root ladim z3x serifika yamaladim yine aynı hatayi yapti o şekil bıraktım 10 dakika kadar normal calisiyor şimdi herhangi bir sıkıntı yok gibi ne iş anlamadım artık

Son düzenleme:
Yardımınız için teşekkür ederim arkadaşlar pit işini halletim ancak cihazda ses yok birde unlouck yaparken zx3 hata veriyor
52453e060140d2dc1896b0f3a9ed6076.jpg
4b02999dad68bfaa7bca59ffe8e928d4.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yardımınız için teşekkür ederim arkadaşlar pit işini halletim ancak cihazda ses yok birde unlouck yaparken zx3 hata veriyor
52453e060140d2dc1896b0f3a9ed6076.jpg
4b02999dad68bfaa7bca59ffe8e928d4.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
nasıl yatıgını banada söylerms, kaç gundur ustundeyım

Geri
Üst Alt