Yardım Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F/DS Stock Rom Yükleme Sorunu

iyi günler dostlar sm-g610f cihaz var elimde odinden son sürüm oreo 8.1.0 yüklemeye çalışıyorum ama download secure fail pit hatası alıyorum nasıl düzelte bilirim hatayı ? şuan ki kurulu olan sürüm 6.0.1 G610FDXU1APJ4 yüklemeye çalıştığım
G610FXWU1CSB3 8.1.0 türkiye rom

iyi günler dostlar sm-g610f cihaz var elimde odinden son sürüm oreo 8.1.0 yüklemeye çalışıyorum ama download secure fail pit hatası alıyorum nasıl düzelte bilirim hatayı ? şuan ki kurulu olan sürüm 6.0.1 G610FDXU1APJ4 yüklemeye çalıştığım
Burada Bunu Odin Son Sürümle Deneyin Hocam

Cihazınız hindistan cihazıdır.
Hüseyin ustamın verdiği yazılımı yükleyiniz.

Sorun çözüldü mü?

geçmiş olsun çözümünü paylaşırsan formdaki arkdaşlar içinde faydalı olur iyi günler

hayırlı gunler

No command hatası verıyor tüm parçaları doğru şekilde odin ile yükledim acaba sebebi nedir wipe-data resetleyemıyorumda

yardımcı olurmuusnuz

hayırlı gunler

No command hatası verıyor tüm parçaları doğru şekilde odin ile yükledim acaba sebebi nedir wipe-data resetleyemıyorumda

yardımcı olurmuusnuz
Combination Yükleyip Tekrardan Yazılım Yüklemeyi Deneyin

Geri
Üst Alt