Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Duos Sorunları

• Konbuyu başlatan mrsvertrauen
  • Başlangıç tarihi
M

mrsvertrauen

Merhaba arkadaşlar, elimde Samsung J7 Prime Sm-G610F Duos versiyonu var
Cihaz şuanda Android 6.0.1 sürümünde 'Ağda Kayıtlı Değil' hatası alıyorum
Bir çok root denedim, atılmıyor ya da ben beceremiyorum bilmiyorum (tüm adımları uyguladığım halde cihaz yükseltilemiyor)
Daha önce Android 7 iken Wi-Fi unutma sorunu vardı (telefonun Wi-fi özelliğini kapatıp açtığımda Wi-fi lerin şifrelerini unutmuş oluyordu) bu yüzden servise yollamıştım ancak bana geri getirdiklerinde 'Ağda Kayıtlı Değil' hatası almaya başladım ve Android sürümü 6ya düşürülmüştü.
z3x im yada Chimera hesabım yok maalesef. :(
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

root ve twrp konudan faydalanabilirsiniz cihaza daha önce imei repair işlemi yapılmışsa yazılım veya fabrika ayarlarına dönüldüğü için ağda kayıtlı değil hatası alırsınız yk0011k yapınca imei status ng yazıyordur büyük ihtimal bu sorunu aşmak için elinizde z3x veya chimera olması lazım

android 7 stock rom bulup twrpden supersu rotunu kurup oyle yapın

Merhaba arkadaşlar, elimde Samsung J7 Prime Sm-G610F Duos versiyonu var
Cihaz şuanda Android 6.0.1 sürümünde 'Ağda Kayıtlı Değil' hatası alıyorum
Bir çok root denedim, atılmıyor ya da ben beceremiyorum bilmiyorum (tüm adımları uyguladığım halde cihaz yükseltilemiyor)
Daha önce Android 7 iken Wi-Fi unutma sorunu vardı (telefonun Wi-fi özelliğini kapatıp açtığımda Wi-fi lerin şifrelerini unutmuş oluyordu) bu yüzden servise yollamıştım ancak bana geri getirdiklerinde 'Ağda Kayıtlı Değil' hatası almaya başladım ve Android sürümü 6ya düşürülmüştü.
z3x im yada Chimera hesabım yok maalesef. :(
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
7.0 8.0 Yükelmeyi Deneidnizmi Hocam Yüklemede Hata Alırsanız Eğer Hindistan Yazılımlarını Yüklemeyi Deneyin

Telefon j7 primemi yoksa on nxtmi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.0 8.0 Yükelmeyi Deneidnizmi Hocam Yüklemede Hata Alırsanız Eğer Hindistan Yazılımlarını Yüklemeyi Deneyin
7 ye yükseltmeyi denedim tık yok
şuanda sanırsam 6.0.1 in arabistan versiyonunu kurmuşlar ama telefon türkçe neyse ki
8 e yükseltmeyi denemedim
Tek istediğim babamın telefonunu tamir edip ona bişeyler yapabildiğimi kanıtlamaktı, saçma sapan telefon tamircileri ondan para alıp yapamamışlar telefonunu üzülmüş, ben de üzüldüm tabii
yine de yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Geri
Üst Alt