Çözüldü Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F EFS File

Hm Anladım ustam galiba ememec bu kadar uğraştım acamadim götürdüğüm Yazılımcı daha önce nasıl açtı cihazı anlayamadım özel dosyalar var mevcut heralde
İstanbuldaysanız yardımcı oluruz

Son düzenleme:
uzaktayim ustam

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ustam cihaz bu defa combination dosyasi tekrar yükledim açıldı fakat 10 saniye icinde reset atıyor usb hata ayıklamayi falan açtım bu şekilde birsey deneye bilirmiyiz
imei kontrol edebilme şansın varmı gösteriyormu yk06k

Sonradan imei atılmış cihazımın twrp'den full backup'ını aldıktan sonra custom rom yüklemek ve yedeklediğim bu dosyadan sadece efs almak istiyorum, şebekenin çekmesi için. Bunu nasıl yapabilirim

Sonradan imei atılmış cihazımın twrp'den full backup'ını aldıktan sonra custom rom yüklemek ve yedeklediğim bu dosyadan sadece efs almak istiyorum, şebekenin çekmesi için. Bunu nasıl yapabilirim
O işlem biraz karışık ama denemek lazım. Full yedek + Sadece EFS modem ve radio yedeklerini alıp custom rom attıktan sonra yükleyip denemek lazım.​

Arkadaşlar benim g610f çift hatlı telefonumda baseband bilinmiyor imei bilinmiyor şeklinde gösteriyor. İnternette baktım z3x üzerinden Repair/Reset efs yapılarak çözülüyor gibi ama bendeki z3x de reset efs seçeneği yok. Stock 7.0 sürüm romu odinden kurdum olmadı. Nasıl yaparız bunu?

Arkadaşlar benim g610f çift hatlı telefonumda baseband bilinmiyor imei bilinmiyor şeklinde gösteriyor. İnternette baktım z3x üzerinden Repair/Reset efs yapılarak çözülüyor gibi ama bendeki z3x de reset efs seçeneği yok. Stock 7.0 sürüm romu odinden kurdum olmadı. Nasıl yaparız bunu?
Combinaiton+8.0 Yazılım Yükelemyi Deneyin Yada Octoplus EFs Yükelyin

Geri
Üst Alt