Yardım Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F "FRP Locked " Sorunu

s58taner

Üye
merhaba arkadaşlar j7 prime telefonuma odin moda alabiliyorum fakat , hiç bir şekilde flaşlama yapamıyorum hep fail alıyorum , elimde ücretli olan boxlardan yok bana yardım edebilirmisiniz

Ekli dosyalar

• IMG-20201228-WA0005.jpg
    IMG-20201228-WA0005.jpg
    84.3 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG-20201228-WA0006.jpg
    IMG-20201228-WA0006.jpg
    95.7 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG-20201228-WA0007.jpg
    IMG-20201228-WA0007.jpg
    78.8 KB · Görüntüleme: 22
merhaba arkadaşlar j7 prime telefonuma odin moda alabiliyorum fakat , hiç bir şekilde flaşlama yapamıyorum hep fail alıyorum , elimde ücretli olan boxlardan yok bana yardım edebilirmisiniz
telefonun arkasında made in india mı yazıyor neresi yazıyor

Farklı yazılımlar denemek lazım.

Farklı yazılımlar denemek lazım.
prens hocamın romu sayesinde telefonu kurtardım çok teşekkür ederim, romu odinle flaşladıktan sonra bu ekran çıktı karşıma sonra (
) bu videodaki işlemi yaptıktan sonra 2. kez flaşlamam sonucu telefonu kurtardım, fakat çok ilginç ki şimdide google accont hesabı istiyor , silivriserdar ustanın paylaştıgı bir konuda onuda yaptık sorunsuz oldu çok şükür 😁 😁 😁 😁

Ekli dosyalar

• IMG-20201229-WA0000.jpg
    IMG-20201229-WA0000.jpg
    48.1 KB · Görüntüleme: 12
prens hocamın romu sayesinde telefonu kurtardım çok teşekkür ederim, romu odinle flaşladıktan sonra bu ekran çıktı karşıma sonra (
) bu videodaki işlemi yaptıktan sonra 2. kez flaşlamam sonucu telefonu kurtardım, fakat çok ilginç ki şimdide google accont hesabı istiyor , silivriserdar ustanın paylaştıgı bir konuda onuda yaptık sorunsuz oldu çok şükür 😁 😁 😁 😁
Hocam merhaba cihaza attığınız yazılım android 6.0.1 FRPYİ bu video aracılığıyla atlabilirsiniz

Hocam merhaba cihaza attığınız yazılım android 6.0.1 FRPYİ bu video aracılığıyla atlabilirsiniz
merhaba hocam , bu videoya denk gelmiştim ama benim talkback ayarlarında yardım menüsü yoktu :D farklı bir çözümle kurtardım telefonu

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201229-203912.png
    Screenshot_20201229-203912.png
    820.9 KB · Görüntüleme: 11

Bu sorunun aynısını yaşıyorum. Telefonun arkasında yazanlarda aynı fakat telefon j701f. Buna uygun yazılım hangisi yardım edebilir misiniz? Sorun birebir aynı

download mode da b harfinin yanıdaki sayı kaç

B=10 K=6 S=7 yazıyor

frp = On
Oem = On

Combination yüklemeye çalıştım. İlk sefer yüklendi içerisinde oem'i göremedim. Hemen ardından yazılımı yüklemeye çalıştım. Odin System yazısında yarıda takılı kaldı. 30 dakikadan fazla geçti ama ilerleme olmadı. Bağlantıyı kesmek zorunda kaldım.

Şimdi ise Combination'u bile yükleyemiyorum

B=10 K=6 S=7 yazıyor

frp = On
Oem = On

Combination yüklemeye çalıştım. İlk sefer yüklendi içerisinde oem'i göremedim. Hemen ardından yazılımı yüklemeye çalıştım. Odin System yazısında yarıda takılı kaldı. 30 dakikadan fazla geçti ama ilerleme olmadı. Bağlantıyı kesmek zorunda kaldım.

Şimdi ise Combination'u bile yükleyemiyorum
İNDİR bu rou yüklemeyi dene

biraz önce z3x ile combination yüklemeyi başardım. Factory binary yazısında takılı kaldı açılmıyor

Geri
Üst Alt