Yardım Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Magisk Root Kaldırma

• Konbuyu başlatan celalzahir34
  • Başlangıç tarihi
C

celalzahir34

merhaba arkadaşlar cihazıma magisk yükledim root attım ve gereksiz tüm uygulamaları sildim istediğim gibi oldu ,şimdi bu rootu nasıl kaldırabilirim kaldırırsam sistemde sıkıntı olur mu. şuan hiç bir sıkıntı yok bu hali ile yedek alacağım hep böyle kullanmayı düşünüyorum. rootu kaldırmak için gerekli dosya ve izleyeceğim yol hakkında yardımlarınızı bekliyorum iyi günler..

merhaba arkadaşlar cihazıma magisk yükledim root attım ve gereksiz tüm uygulamaları sildim istediğim gibi oldu ,şimdi bu rootu nasıl kaldırabilirim kaldırırsam sistemde sıkıntı olur mu. şuan hiç bir sıkıntı yok bu hali ile yedek alacağım hep böyle kullanmayı düşünüyorum. rootu kaldırmak için gerekli dosya ve izleyeceğim yol hakkında yardımlarınızı bekliyorum iyi günler..
Tekrar Yazilim Yüklemeniz Gerekiyor.
Oda Uygulamaların Geri gelmesine Sebep olur.

Stock boot yükle root kalkar. Elinizde yazılımı varsa içinde boot dosyası mevcut.​

Teşekkür ederim şimdi dediğim gibi hindistan romunun içindekini odin ile atacağım. root kalkacak fakat sildiğim uygulamları soruyorum geri gelmez değil mi sadece root kalksın istiyorum.
geri gelir ap yüklerseniz twrp ile atdıysanız magisk unistaller kurun magisk düzenli şekilde kaldırılır

Ekli dosyalar

• Magisk-uninstaller-20200110.zip
    2.2 MB · Görüntüleme: 52
telefon çöktü ne twrp mode açılıyor nede download mode , sadece beyaz ekran geliyor ne yapmam lazım yardım edrmisiniz

telefon çöktü ne twrp mode açılıyor nede download mode , sadece beyaz ekran geliyor ne yapmam lazım yardım edrmisiniz
7z programı ile Ap yi açın. İçinden boot.img dosyasını çıkarın ve yine 7z ile .tar biçimine çevirin ve odinle yükleyin.

Geri
Üst Alt