Root Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Mroot Android 7.0

s.a bunu indirmeye çaılışıyorum birşey bulunamadı diyor yandix boş
a.s Kontrol ettim simdi. Link saglam. Yandex e upload degil zaten. Dosyaupload . Com da

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

s.a bunu indirmeye çaılışıyorum birşey bulunamadı diyor yandix boş
fec57dfcf840e658391de00155d14910.jpg

hocam onu indirdim cihaza odinde ap ile attım telefon çöktü bendeki telfonun resmini atıyorum sana zahmat bana buna uygut root varsa verebilirmisin bide açılışta galaxy on nxt yazıyor bunu j7 prime yapıcak yazılım varmı teşekkürler
Coktu dediginiz ekrani atarmisiniz. Daha yeni bitkacgun once de denemistim ben dosyayi.

Coktu dediginiz ekrani atarmisiniz. Daha yeni bitkacgun once de denemistim ben dosyayi.

siyah ekranda kaldı altta ışık var ama yazı gelmiyor gecenlerdede böyle oldu yazılım attım düzeldi ama yine açılışta on nxt yazıyor ikisininde resmini sana atıyorum bana şuan lazım olan g610f/dd on nxt rot lazım ve eger mümkünse açılışı j7 prime olarak degişsin bende 610f rot var düzgün çalışıyor ama bu tür cihazlara olmuyor bunlarda piyasaya yeni çıktı düzeltemedim

Ekli dosyalar

• IMG-20181225-WA0004.jpg
    IMG-20181225-WA0004.jpg
    108.1 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG-20181225-WA0005.jpg
    IMG-20181225-WA0005.jpg
    59.5 KB · Görüntüleme: 9
Bu android 8 e yukselmis. Bu verdigimiz dosya 7.0 içindir.
Android 8 icin box vs varmi elinizde birsey

Bu android 8 e yukselmis. Bu verdigimiz dosya 7.0 içindir.
Android 8 icin box vs varmi elinizde birsey

Android 8 i sonradan fark ettim 7 ye dusurdum bu rotu attim telfn acilmadi sonra sifirlayip tekrar yazilim attim rot gorunmedi ama z3x ile yukleme yaptigimda supersuyu es gecti yani olmustu tesekkurettim hepiniz sagolun.

Android 8 i sonradan fark ettim 7 ye dusurdum bu rotu attim telfn acilmadi sonra sifirlayip tekrar yazilim attim rot gorunmedi ama z3x ile yukleme yaptigimda supersuyu es gecti yani olmustu tesekkurettim hepiniz sagolun.
Rica ederiz. Olduysa ne mutlu bize.
Bu mrootlar boyle zaten. Gizli root oluyor. Formatta sebeke de gitmiyor bazi modellerde

Rica ederiz. Olduysa ne mutlu bize.
Bu mrootlar boyle zaten. Gizli root oluyor. Formatta sebeke de gitmiyor bazi modellerde

Evet biliyorum zaten normal j7prime larda kullaniyordum bu bendeki on nxt oldugu icin sorun cikiyor tlfn cökuyor ama yazilim atincatlfn aciliyor ve rotlanmis kaliyor
hocam peki sizde j7pro nun rotu varmi ve bu android 8 lerin rotu ve imeisi nasil ollucak bilginiz varmi

Evet biliyorum zaten normal j7prime larda kullaniyordum bu bendeki on nxt oldugu icin sorun cikiyor tlfn cökuyor ama yazilim atincatlfn aciliyor ve rotlanmis kaliyor
hocam peki sizde j7pro nun rotu varmi ve bu android 8 lerin rotu ve imeisi nasil ollucak bilginiz varmi
J7 pro root da mevcut sitelerde.
8.0 icin de root mevcut ancak repair icin halen ugrasiyoruz. Siteyi takipte kalin

merhaba aynı orun bendede var açılışta next on yazıyor j7 prime olmasını istiyorum rica etsem linki günceler misiniz hocam ilginie tşk ederim şimdiden
Tekrar stock boot kurup twrp ile root yapmanız gerekecek.
Veyahut biraz idare edin böyle elime j7 geldiği zaman ben size ayarlayıp konuya eklerim

Geri
Üst Alt