Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F On Nxt Stock Rom Lazım

• Konbuyu başlatan MucitYusuf0212
  • Başlangıç tarihi
Merhaba hocam ilk defa Samsung'a yazılım atacağım. Hint romunun diğer romdan farkı ne. Cihazda yeterli hafıza olmasına rağmen mesaj geldiğinde yetersiz alan uyarısı veriyor kapattıp acınca düzeliyor. Romu atma sebebim b bu sorun
Bazı cihazlar hindistan çıkışlı oluyor ve sadece hint romu yükleniyor. Yazılımı yükleyin düzelir sorununuz

Bazı cihazlar hindistan çıkışlı oluyor ve sadece hint romu yükleniyor. Yazılımı yükleyin düzelir sorununuz
yavaş inince ekteki romu indiriyorum inşallah olur.

Edit: Bu romda India şimdi farkettim india yazdığını.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-15-23-47-02-932_com.microsoft.emmx.jpg
    Screenshot_2020-03-15-23-47-02-932_com.microsoft.emmx.jpg
    156.7 KB · Görüntüleme: 14
yavaş inince ekteki romu indiriyorum inşallah olur.

Edit: Bu romda India şimdi farkettim india yazdığını.
@adnanmirsad56 hocam yükleme yaparken sadece AP secmem yeterli mi yoksa diğer secenekleride secmelimiyi. . cihazda şuan Android 6 var kuracağım rom android 9 tabanlı.

Ekli dosyalar

• IMG_20200316_203230.jpg
    IMG_20200316_203230.jpg
    4.3 MB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20200316_204343.jpg
    IMG_20200316_204343.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 15
Cevap için teşekkürler indir seceneği yok maalesef sadece yandske kaydet ve indir var ve altta indirme limiti aşıldı uyarısı vat
Google drive kota aşıldı sorunu gibi çözülüyor

Bir yandex disk hesabı oluşturun yandex'e kaydet diyip kaydedilenler kısmından dosyası indirin

Videolu Anlatım:

Google drive kota aşıldı sorunu gibi çözülüyor

Bir yandex disk hesabı oluşturun yandex'e kaydet diyip kaydedilenler kısmından dosyası indirin

Videolu Anlatım:
İlginiz için teşekkürler. Son bir sorum olacak yükleme yaparken sadece AP secmem yeterli yoksa tüm secenekleri secerek mi yüklemem gerekiyor.

İlginiz için teşekkürler. Son bir sorum olacak yükleme yaparken sadece AP secmem yeterli yoksa tüm secenekleri secerek mi yüklemem gerekiyor.
Tüm seçenekleri de seçip atabilirsiniz sadece ap'de atabilirsiniz yapmak istediğiniz işlem nedir

Tüm seçenekleri de seçip atabilirsiniz sadece ap'de atabilirsiniz yapmak istediğiniz işlem nedir
Her iki şekilde verdiğiniz likteki romda hata verdi. Cihazda yeterli hafıza olmasına rağmen mesaj gelince sürekli yetersiz hafıza uyarısı veriyor cihazı kapatıp acınca düzeliyor. Format atmama rapmen sorun devam edince yazılım atmayı denemek istedim. İlk defa Odin ile yazılım atıyorum şansa hata veriyor.

Her iki şekilde verdiğiniz likteki romda hata verdi. Cihazda yeterli hafıza olmasına rağmen mesaj gelince sürekli yetersiz hafıza uyarısı veriyor cihazı kapatıp acınca düzeliyor. Format atmama rapmen sorun devam edince yazılım atmayı denemek istedim. İlk defa Odin ile yazılım atıyorum şansa hata veriyor.
Recovery'e girin oradaki yazılımı internette aratın ve aynısını indirip atın

BL
Ap
Cp
csc
Hepsini ekleyip yüklemeniz gerek
Cihazınızın sn numarasını verirseniz ona uygun link vereyim size

BL
Ap
Cp
csc
Hepsini ekleyip yüklemeniz gerek
Cihazınızın sn numarasını verirseniz ona uygun link vereyim size
sağolun hocam bi arkadaşa verdim o halletti heralde bunlarda 16 veya 32lik cihazların romu aynı olmadığı için hata alıyordum

Geri
Üst Alt