Yardım Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Rom Sonrası 64 GB Hafızadan 16 GB' a Düştü

efes15

Üye
Merhaba

J7 Prime Modelli Telefonuma 7.0 Stock Rom Atmıştım Telefon Öncesinde 64 GB Hafızaya Sahipti Ama Romu Attıktan Sonra 16 GB Hafızaya Düştü Romdan Kaynaklı Olduğunu Düşünüp Başka Bir Rom Denedim Ve Ondada 16 GB Oldu

Ayrıca Daha Öncedende FRP Lock Hatası Yüzünden 7.0 Romu Atıp Daha Sonradan 8.1.0 A Yükselmiştim Ama Şebeke veya İmei Uçmuştu Ve Bende Düzeltemedim Ve Arama Yapamadan Kullanıyordum ve artık düzeltmeye karar verdim

Telefon Yurtdışından Geldi

Merhaba

J7 Prime Modelli Telefonuma 7.0 Stock Rom Atmıştım Telefon Öncesinde 64 GB Hafızaya Sahipti Ama Romu Attıktan Sonra 16 GB Hafızaya Düştü Romdan Kaynaklı Olduğunu Düşünüp Başka Bir Rom Denedim Ve Ondada 16 GB Oldu

Ayrıca Daha Öncedende FRP Lock Hatası Yüzünden 7.0 Romu Atıp Daha Sonradan 8.1.0 A Yükselmiştim Ama Şebeke veya İmei Uçmuştu Ve Bende Düzeltemedim Ve Arama Yapamadan Kullanıyordum ve artık düzeltmeye karar verdim

Baştan Yazilim Yükleyin İşlem Bittikten Sonra Recovery Moda alın Factory Reset Ve Wipe Cache Yapıp Reboot System Now Diyin Düzelir.

Merhaba

Merhaba muhtemelen sen G610fXX rom kuruyorsun bu cihazın 64gb olanları on7 NXT Model kodu G610fdd olan yazılımı kurmalısın. Bu cihaza Önce 6.0.1 Yazılımı Kur daha sonra diğer romları yükle. Ama FDD olmasına dikkat et.

G610FXXU1BRB4 -Bu yazilimi indirib cihaziniza kurun...
sonra recovery menusunden hard reset yapin. Duzelecekdir.Kolay gelsin

Bu Bir Teşekkür Mesajıdır

Bu Konuya Göz Atan Ve Mesaj Yazan Siz Değerli İnsanlara Teşekkür Ederim

Geri
Üst Alt