Yardım Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Root Sonrası Şebeke Sorunu

• Konbuyu başlatan mberke
  • Başlangıç tarihi
M

mberke

İyi forumlar arkadaşlar elimde g610f var rootladıkdan sonra 4g de internete giriyor ama arama yapamıyor 2g ye alınca arama yapıyor internete girmiyor nasıl çözerim bu sorunu. Başına gelen arkadaşlar var mı ?

İyi forumlar arkadaşlar elimde g610f var rootladıkdan sonra 4g de internete giriyor ama arama yapamıyor 2g ye alınca arama yapıyor internete girmiyor nasıl çözerim bu sorunu. Başına gelen arkadaşlar var mı ?
Ustam Bi Combinaton Ve Yazılım Yükleyin Cİhaza

root nasıl yaptın

Aynı sorun bendede var yardımcı olacak bir arkadaş var mı acaba şimdiden teşekkür ederim bu şebeke veren dosya hangisi efs mi cert mi nv dosyası mı yoksa modem dosyası mı bilen varya yardımcı olabilir mi

aynısı ya bende muzdaribim şebeke var internet var 112 yi aramıkyor şebekede sorun oluyor tamirci baktı sıkıntı yok dedi yazılımsal dedi ama ne yapacağım kendimde yazılımcıyım z3x box var elimde yardım edecek bir hayırsever varmı acaba
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Sorun çözüldü mü?
sorun çözüldü mü çmzüldüyse nasıl çözdünüz

Son düzenleme:
aynısı ya bende muzdaribim şebeke var internet var 112 yi aramıkyor şebekede sorun oluyor tamirci baktı sıkıntı yok dedi yazılımsal dedi ama ne yapacağım kendimde yazılımcıyım z3x box var elimde yardım edecek bir hayırsever varmı acaba
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

sorun çözüldü mü çmzüldüyse nasıl çözdünüz
Chazınıza Uygun Combinaitin İndirip Yükeleyin Tekrardan En Üst Sürümm Yazılım İndirip Yükeleyin
Her İşemden Sorna İchaza Hard Reset Cekin

Geri
Üst Alt