Yardım Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Şebeke Yok

ökkeş

Üye
Kolay gelsin ustalar cihaza supersu kurduktan sonra bu hale geldi çözüm aradım bulamadım 7.0 içerisinde bulunan aynı bant sürümünde rom kurdum twrp ve magisk root kurdum efs yedek almıştım ama sanırım düzgün alamamışım efs klasörünü seçiyorum hata veriyor resimlerde mevcut sorunum . Çözüm bulamazsam bu telefona en son custom rom kurup şebekesiz kullanacağım :) elden ne gelir.

Ekli dosyalar

• DSLR2021_04_24_05_35_01.png
    DSLR2021_04_24_05_35_01.png
    53.8 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_2021-04-24-09-27-19.png
    Screenshot_2021-04-24-09-27-19.png
    79 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_2021-04-24-09-27-24.png
    Screenshot_2021-04-24-09-27-24.png
    164 KB · Görüntüleme: 19
Kolay gelsin ustalar cihaza supersu kurduktan sonra bu hale geldi çözüm aradım bulamadım 7.0 içerisinde bulunan aynı bant sürümünde rom kurdum twrp ve magisk root kurdum efs yedek almıştım ama sanırım düzgün alamamışım efs klasörünü seçiyorum hata veriyor resimlerde mevcut sorunum . Çözüm bulamazsam bu telefona en son custom rom kurup şebekesiz kullanacağım :) elden ne gelir.

*#0011# tuşlayıp çıkan ekranı gönderin.

Imei ile Cert uyuşmuyor ya da işlemler sırasında EFS ye zarar vermişsiniz.
Restore EFS yapsanız da sorun düzelmeyecektir.
Ücretli toollar ile root ve ardından Patch Cert işlemi yapılması gerek. Bu şekilde gelir ancak şebeke.

• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.
    Whatsapp İrtibat Numaramız:
    552 812 07 24
    (Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)
    Telegram Adresimiz:
    https://t.me/Gsm_Turkey

Imei ile Cert uyuşmuyor ya da işlemler sırasında EFS ye zarar vermişsiniz.
Restore EFS yapsanız da sorun düzelmeyecektir.
Ücretli toollar ile root ve ardından Patch Cert işlemi yapılması gerek. Bu şekilde gelir ancak şebeke.

• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.
    Whatsapp İrtibat Numaramız:
    552 812 07 24
    (Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)
    Telegram Adresimiz:
    https://t.me/Gsm_Turkey
benim bi arkadaş ta z3x varda anca önümüzdeki hafta sonu görürüm bu gerekli dosyaların toplu linki varmı ?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

ne tür dosyalar ne atılıyor müsaitseniz açıklarmısınız ?

Arkadaşınızın Z3x'ine ek kredili bir hesabının da olmasına ihtiyacı vardır.
Krediler Z3x sunucu erişimi içindir sadece, işlem kredi kesmeyecektir.
Z3x üzerinden patch certificate işlemi yapılacak sadece.
Patch cert işleminin başarılı olması için Cihazınızda Root etişimi olması gerekmektedir.
İşlem sonrası cihaza güncelleme ve sıfırlama yapmayın, şebekeniz sorunsuz şekilde onarılacaktır.
Geçmiş olsun.

root magisk var olur herhalde birde patch cert dediniz o programda oluyor mu yoksa ayrı bir dosyayımı ekliyor ?

root magisk var olur herhalde birde patch cert dediniz o programda oluyor mu yoksa ayrı bir dosyayımı ekliyor ?

Root olması yeterlidir. Magisk, EFTSU, ChimeraSU, MRoot, hangisini kullanacağınız tercihinize kalmış.
İşlemi Z3x otomatik olarak yapıyor, ek bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Root olması yeterlidir. Magisk, EFTSU, ChimeraSU, MRoot, hangisini kullanacağınız tercihinize kalmış.

[/QU

paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederim ustam kolay gelsin hepinize !

Ustam sabredemedim cr**k versiyonu kurdum 29.5 dediğiniz gibi yaptım olmadı defalarca sonra aklıma m root geldi m rootu odin üzerinden flash yaptım şuan aktif şebeke . Bu ayarları olduğu gibi yedek alabilirmiyim ?

Yalnız m root kurduğum için magisk kalkmış magisk i üzerine kurma şansım olamaz mı ? İşime yarıyor da.

Geri
Üst Alt