İstek Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Secure Check Fail ( PIT ) Hatası

z3x pit dosyasini okuyormu? farkli odin combinasion deneyin

Anladım ama müşteri işte başka yere verirken ne halde verdi. Yani zaten oraya da verdiği zaman bu şeklide açılmıyor ise belki düşürmüş olabilir. Yada sıvı temas olabilir.

Cihaz açılıyor abi modem dosyasını silmişler nasıl olmuş bilmiyorum ancak yok imei gözükmüyor modem dosyası atmak istediğim de yine pit hatası veriyor.

Cihaz açılıyor abi modem dosyasını silmişler nasıl olmuş bilmiyorum ancak yok imei gözükmüyor modem dosyası atmak istediğim de yine pit hatası veriyor.
Yani şu an cihaz çalışıyor sadece modem ile ilgili problem var. Bence cihaza birde TWRP yüklemeyi deneyin. Bakalım yükleme yapacak mı?

@silivriserdar abi aynı cihazdan yine geldi cihaz 7.0 pit hatası veriyordu son sürüm hindistan yazılımı yükledim.
Patch yapmam gerekiyor octoplus box kredi mevcut patch yapılmıyor ne yapılması gerekiyor ?
7.0 düşmüyor cihaz pit hatası veriyor 7.0 olsa z3x'den halletcem olmuyor.

@silivriserdar abi aynı cihazdan yine geldi cihaz 7.0 pit hatası veriyordu son sürüm hindistan yazılımı yükledim.
Patch yapmam gerekiyor octoplus box kredi mevcut patch yapılmıyor ne yapılması gerekiyor ?
7.0 düşmüyor cihaz pit hatası veriyor 7.0 olsa z3x'den halletcem olmuyor.
Hocam Size İki Yazılım Kodu Verecem Bügüne Kadaar Sorunsuz Düşürdüğüm Yazılımlar Ve Hta Almadım Şu İki Yazılımı İndir Dene
G610FDDU1BRG1
G610FXXU1BRC1

Hocam Size İki Yazılım Kodu Verecem Bügüne Kadaar Sorunsuz Düşürdüğüm Yazılımlar Ve Hta Almadım Şu İki Yazılımı İndir Dene
G610FDDU1BRG1
G610FXXU1BRC1

Hocam her halükarda pit dosyası istiyor G610FDDU1BRG1 mevcut bende.

Geri
Üst Alt