Çözüldü Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Türkiye Stock Rom 6.0.1

Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Türkiye Stock Rom 6.0.1

Odin ile yükleme yapabilirsiniz. Türkiye rom'u Burda İndir

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Selamın aleyküm ustam yardım lütfen ? ben bu telefona yanlıışlıkla oem kilidini kapatıp yeniden başlat yaptım bir haftadır kafayı yicem özelliklerinde 7.0 yazıyor ama Burda da 6.1 twpr ile rotlarken iss yok diyor acımıyor diger türlü de acılsada hat gelmiyor imei atılan imei duruyor lütfen yardım bu yazılımı mı atim

Selamın aleyküm ustam yardım lütfen ? ben bu telefona yanlıışlıkla oem kilidini kapatıp yeniden başlat yaptım bir haftadır kafayı yicem özelliklerinde 7.0 yazıyor ama Burda da 6.1 twpr ile rotlarken iss yok diyor acımıyor diger türlü de acılsada hat gelmiyor imei atılan imei duruyor lütfen yardım bu yazılımı mı atim

Ekli dosyalar

• DSC_0002.JPG
    5.5 MB · Görüntüleme: 102
Son düzenleme:

Selamın aleyküm ustam yardım lütfen ben bu telefona yanlıışlıkla oem kilidini kapatıp yeniden başlat yaptım bir haftadır kafayı yicem özelliklerinde 7.0 yazıyor ama Burda da 6.1 twpr ile rotlarken iss yok diyor acımıyor diger türlü de acılsada hat gelmiyor imei atılan imei duruyor lütfen yardım bu yazılımı mı atim

Selamın aleyküm ustam yardım lütfen ben bu telefona yanlıışlıkla oem kilidini kapatıp yeniden başlat yaptım bir haftadır kafayı yicem özelliklerinde 7.0 yazıyor ama Burda da 6.1 twpr ile rotlarken iss yok diyor acımıyor diger türlü de acılsada hat gelmiyor imei atılan imei duruyor lütfen yardım bu yazılımı mı atim
Bunu yükleyin uygun ama şebeke yine gelmez. Patch yapılması gerekiyor

merhabalar stock rom yüklüyorum imei de sıkıntı oluyor neden

merhabalar stock rom yüklüyorum imei de sıkıntı oluyor neden
Merhaba, cihazınız yurt dışı ise stock rom yüklemesinden sonra şebeke sorunu çıkabilir, patch yapılması gerekiyor. Eğer imei numaranız ekranda çıkmıyor ise repair işlemi yapılıp sonrası patch yapılması lazım.

Geri
Üst Alt