Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F U1 TUR 8.1.0 Boot ve Recovery Dosyaları

caqlarsoft

Üye
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F cihazının Boot ve Recovery dosyalarını paylaşacağım.Çoğu zaman bu dosyalar için yazılımı komple indirmek gerekiyor.Umarım işinize yarar.
-------------------------------------------------------------
Tam yazılım kodu : G610FDDU1CRJ4_TUR_810

--------------------------------------------------------------
Tam yazılım kodu : G610FDDU1CSB3_810_TUR

--------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
Recovery moda girdim. Ordan apply update from SD Card a giriyorum öylece kalıyor. Dosyalar falan çıkmıyor. Telefondan yapmam gerekiyor, Şuan bilgisayara ulaşmam bulmam imkansız.
Siz Cihaza Ne İşlem Yapacaksınız..

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190427-164647_SuperSU.jpg
    Screenshot_20190427-164647_SuperSU.jpg
    138.3 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_20190427-164348_KingRoot.jpg
    Screenshot_20190427-164348_KingRoot.jpg
    265.4 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_20190427-164236_KingRoot.jpg
    Screenshot_20190427-164236_KingRoot.jpg
    254.5 KB · Görüntüleme: 23
bu dosyalar odin ile nasıl yüklenecek. odin v 3.13 telefonu sabahtan beri uğraşıyorum dowload modda stock rom yüklemeye. odinde pass oluyor yüklemede ama telefon açılmıyor. Yüklemeden sonra 2 kere başlatma logosu geliyor sonrasında tel siyah ekranda kalıyor. Lütfen acil yardımcı olabilir misiniz. Telefon Model SM-G610F. Z3X Samsung Tool Pro v 29.5 ile de denedim olmuyor.

bu dosyalar odin ile nasıl yüklenecek. odin v 3.13 telefonu sabahtan beri uğraşıyorum dowload modda stock rom yüklemeye. odinde pass oluyor yüklemede ama telefon açılmıyor. Yüklemeden sonra 2 kere başlatma logosu geliyor sonrasında tel siyah ekranda kalıyor. Lütfen acil yardımcı olabilir misiniz. Telefon Model SM-G610F. Z3X Samsung Tool Pro v 29.5 ile de denedim olmuyor.
Cihazınız nasıl bu hale geldi?​

Cihazınız nasıl bu hale geldi?
Merhaba tşk ederim cevabınız için. Telefonun kilit kodunu unutmuşlardı. Kapatılamıyordu. Bende home tuşu ses kısma ve power tuşu ile telefonu download moda aldım odinle orjinal stock rom yüklemeye çalıştım. fakat her seferinde aynı yerde kaldı. Bir türlü telefon başlayıpda orjinal teli açarken ki android kurulumuna geçmedi.

Merhaba tşk ederim cevabınız için. Telefonun kilit kodunu unutmuşlardı. Kapatılamıyordu. Bende home tuşu ses kısma ve power tuşu ile telefonu download moda aldım odinle orjinal stock rom yüklemeye çalıştım. fakat her seferinde aynı yerde kaldı. Bir türlü telefon başlayıpda orjinal teli açarken ki android kurulumuna geçmedi.
İşlemleri yaparken hata yapmışsınız. Önce cihazı recovery moda alıp üstünde hangi yazılım var ona bakmanız lazımdı. Sonrasında o üstündeki yazılımı indirip yükleme yapmış olsaydınız sorun olmayacaktı.

Odin ile nerede hata veriyor hata resmi var mı?​

Bu resimdeki gibi yükleme tamamlanıyor. Odinde pass yazısı çıkıyor. Tel yeniden başlatılıyor Samsung Galaxy J7 Prime yazıyor sonra tekrar kapanıp açılıyor aynı şekilde isim çıkıyor sonrasında tel hiç açılmadan öylece siyah ekranda kalıyor. Recovery moda teli alamıyorum. Çnk ilk denemeden önce ekran kilidi kodunu giremediğim için telefonu hiç kapatamadım. Bataryada çıkmıyor bu tel modelinde. Şuan şarjda ekran bir parlıyor geri kararıyor ama hiçbir hareket yok açılmaya yönelik

Ekli dosyalar

• IMG_20190729_001916.jpg
    IMG_20190729_001916.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 29
Bu resimdeki gibi yükleme tamamlanıyor. Odinde pass yazısı çıkıyor. Tel yeniden başlatılıyor Samsung Galaxy J7 Prime yazıyor sonra tekrar kapanıp açılıyor aynı şekilde isim çıkıyor sonrasında tel hiç açılmadan öylece siyah ekranda kalıyor. Recovery moda teli alamıyorum. Çnk ilk denemeden önce ekran kilidi kodunu giremediğim için telefonu hiç kapatamadım. Bataryada çıkmıyor bu tel modelinde. Şuan şarjda ekran bir parlıyor geri kararıyor ama hiçbir hareket yok açılmaya yönelik
Cihazınıza Combination dosyası yükleyin odin ile açılır.​

Lütfen yardımcı olun cevap bekliyorum müsaitseniz yazar mısınız. Nereye ekleyip odinden yüklüycem

Geri
Üst Alt