Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F U1 TUR 8.1.0 Boot ve Recovery Dosyaları

Açılmadı malesef aynı şekilde kaldı telefon
O zaman cihaza donanımsal sorun var. Bu test yazılımı bunu yükleyince açması lazımdı. Siz gene SM-G610F Combination dosyaları indirip deneyin tam emin olun.​

O zaman cihaza donanımsal sorun var. Bu test yazılımı bunu yükleyince açması lazımdı. Siz gene SM-G610F Combination dosyaları indirip deneyin tam emin olun.
Burdan indirdiğim FRP Tool aracı ile denedim smart switch acil durum kurtarma moduna geldi telefon usb ile pc ye taktım usb tanımadı teli. samsung usb driver indiriyorum şimdi bakalım tanırsa eğer smart switch ile denemeye devam edicem yazılım yüklemeye

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F cihazının Boot ve Recovery dosyalarını paylaşacağım.Çoğu zaman bu dosyalar için yazılımı komple indirmek gerekiyor.Umarım işinize yarar.
-------------------------------------------------------------
Tam yazılım kodu : G610FDDU1CRJ4_TUR_810

[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
--------------------------------------------------------------
Tam yazılım kodu : G610FDDU1CSB3_810_TUR

[Gizli içerik]
[Gizli içerik]

Merhaba bana G610F 8.1.0 sboot.bin yada bootloader dosyası lazım yardımcı olursanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F cihazının Boot ve Recovery dosyalarını paylaşacağım.Çoğu zaman bu dosyalar için yazılımı komple indirmek gerekiyor.Umarım işinize yarar.
-------------------------------------------------------------
Tam yazılım kodu : G610FDDU1CRJ4_TUR_810

[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
Tam yazılım kodu : G610FDDU1CSB3_810_TUR

[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
Merhaba bana sboot veya bootloader dosyası lazım yardımcı olursanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler

Geri
Üst Alt