Custom Rom Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Yazılım Sonrası Şebeke Problemi

• Konbuyu başlatan deandsam
  • Başlangıç tarihi
özel destek veremiyorum maalesef buradan yardımcı olayım
peki o zaman. şimdi 7 sürümüne geri dönmek için attığınız linki kullanacağım ama şebeke ne olur bundan sonra? ve 7'ye döndükten sonra rootlayabilir miyim çünkü bugün 8 sürümündeyken rootlamaya çalışınca hepsi başarısız oldu.

peki o zaman. şimdi 7 sürümüne geri dönmek için attığınız linki kullanacağım ama şebeke ne olur bundan sonra? ve 7'ye döndükten sonra rootlayabilir miyim çünkü bugün 8 sürümündeyken rootlamaya çalışınca hepsi başarısız oldu.
verdiğim dosyayı indirip cihaza kurduğun zaman cihaz 7.0 sürümü ile açılacak
root dosyasını seninle paylaşacağım verdiğim dosya ile tek tıkla rootlayacaksın cihazı

verdiğim dosyayı indirip cihaza kurduğun zaman cihaz 7.0 sürümü ile açılacak
root dosyasını seninle paylaşacağım verdiğim dosya ile tek tıkla rootlayacaksın cihazı
evet şimdi yükledim android versiyon 7.0 yazıyor ama ekran görüntü falan 8.1.0'ın aynısı, normal midir bu?

sm-g610f_mroot_700_1.tar.md5 dosyasını odin aracılığı ile cihaz download mode iken flashla
cihaz acıldığı esnada sıfırlama isteyecektir onaylaman gerekiyor
cihaz acıldığı zaman rootlu olarak açılacaktır supersu gozükmeyecektir bilgine
ap kısmına mı yüklemem gerekiyor? bir de yarın telefoncuya gittiğimde hemen yapabilirler değil mi şu imei ve şebeke sorununu? çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

ap kısmına mı yüklemem gerekiyor? bir de yarın telefoncuya gittiğimde hemen yapabilirler değil mi şu imei ve şebeke sorununu? çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
evet dosyayı ap kısmından flashla
repair için cihazı başka bir yere göndermiyorsa 3 dk içinde yapabilir

bu arada bir dahaki sefere imei repair görmüş bir cihaza yazılım atma işlemi yapmadan önce
forumumuzda konu açıp bilgi almanı tavsiye ederim
senin cihazın G610F modelinın sadece U1 sürümü var bu yüzden şanslısın
örnek veriyor J730F, J530F, J701F gibi modellerde U sürümü yükseldiği zaman cihaza repair işlemi yapılamıyor

bu arada bir dahaki sefere imei repair görmüş bir cihaza yazılım atma işlemi yapmadan önce
forumumuzda konu açıp bilgi almanı tavsiye ederim
senin cihazın G610F modelinın sadece U1 sürümü var bu yüzden şanslısın
örnek veriyor J730F, J530F, J701F gibi modellerde U sürümü yükseldiği zaman cihaza repair işlemi yapılamıyor
her şey çok hızlı gelişti. telefonları hiç kurcalamam genelde. geliştirici seçenekleri açıp oem kilidini kapatınca başıma geldi bütün bunlar. youtubedan gördüğüm şeylerle halletmeye çalışırken de daha kötü oldu. şimdi rootu attım. hata verdi fabrika ayarlarına döndürün yazdı ben de resetledim. normal mi bu da?

her şey çok hızlı gelişti. telefonları hiç kurcalamam genelde. geliştirici seçenekleri açıp oem kilidini kapatınca başıma geldi bütün bunlar. youtubedan gördüğüm şeylerle halletmeye çalışırken de daha kötü oldu. şimdi rootu attım. hata verdi fabrika ayarlarına döndürün yazdı ben de resetledim. normal mi bu da?
bahsettiğin hata tam olarak nerde çıktı karşına
cihazda securty log aggent diye bir bildirime mi tıkladın
yoksa root sonrası cihaz kendini boot ederken mi sıfırlama yaptın

mroot dosyası ile rootladığın zaman normaldir telefonun yeniden sıfırlama istemesi,
cihazı sıfırladıysan root işlemide tamamdır yani cihaz root'lu şu anda ve işlem yapılmaya hazır haldedir
gelişmiş ayarlar kısmına dokunmayın götürdüğünüz telefoncu'da mutlu olacaktır zaten cihazı hazır gördüğünde ama bence telefoncuya götürseydin değişen bir şey olmayacaktı fiyatı çokta oynatacağını sanmıyorum

bahsettiğin hata tam olarak nerde çıktı karşına
cihazda securty log aggent diye bir bildirime mi tıkladın
yoksa root sonrası cihaz kendini boot ederken mi sıfırlama yaptın
sorun yok kontrol ettim rootlanmış telefon. çok teşekkürler yardımlarınız için.

mroot dosyası ile rootladığın zaman normaldir telefonun yeniden sıfırlama istemesi,
cihazı sıfırladıysan root işlemide tamamdır yani cihaz root'lu şu anda ve işlem yapılmaya hazır haldedir
gelişmiş ayarlar kısmına dokunmayın götürdüğünüz telefoncu'da mutlu olacaktır zaten cihazı hazır gördüğünde ama bence telefoncuya götürseydin değişen bir şey olmayacaktı fiyatı çokta oynatacağını sanmıyorum
fiyat ne olur bir bilginiz var mı? küçük bir şehirdeyim çok pahalı olacağını sanmıyorum ama malum öğrenciyim.

Sitemizde bulunan W3X Programını satın alıp hiç bir yere gitmeden evde halledebilirsiniz.

Geri
Üst Alt