İstek Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Yazılım Yüklerken Hata Veriyor

• Konbuyu başlatan yoyowcel
  • Başlangıç tarihi
Y

yoyowcel

Merhaba,

Aynı bu videodaki gibi benimkide hata veriyor ama benimki bu kısımda yarıya gelmeden kapanıyor download mod. Birtürlü rom atamadım Şarj Full , hiçbirşey anlamadım, TWRP den yükleyebileceğim INS India 7.0 Güncel Rom varmı, tek çare TWRP den yükleyebiliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
15812406476291059482335.jpg

Şuan guncel bu şekilde usb bağlamadan durabiliyor , Ama Odin ile işlemi başlatınca direk videodaki gibi hataya geçiyor, o kısımda da belirttiğim gibi yarıya gelmeden kapanıyor.

Peki Custom romları nasıl yapıyorlar. Stock romu pc den nasıl editlerim? TWRP den yüklenecek sekilde

costum rom niye yükleyeceksin

Daha basit yöntemi olmalı bu baya karışık
Hocam arkadasın verdiği dosyayı yükliyerek orjinal sürüme döndürün arkasından twrp yükliyebilirsiniz direk custom yüklerseniz cihazınızı hic düzeltememe sansınız var önce stock yükleyin cihazın kurulumunu yaptıktan sonra oem ve usb hata ayıklamayı aktif hale getirerek cihazınızı yükleme moduna getirerek twrp root yüklemesini yapabilirsiniz İyi Forumlar

Hocam arkadasın verdiği dosyayı yükliyerek orjinal sürüme döndürün arkasından twrp yükliyebilirsiniz direk custom yüklerseniz cihazınızı hic düzeltememe sansınız var önce stock yükleyin cihazın kurulumunu yaptıktan sonra oem ve usb hata ayıklamayı aktif hale getirerek cihazınızı yükleme moduna getirerek twrp root yüklemesini yapabilirsiniz İyi Forumlar
Zaten INS Stock romu yüklemeyi denedim G610FDDU ile devam eden stock rom denedim sorun odinde. Şuan arkadaşın verdiği romda inmek üzere onuda deneyecem.

Zaten INS Stock romu yüklemeyi denedim G610FDDU ile devam eden stock rom denedim sorun odinde. Şuan arkadaşın verdiği romda inmek üzere onuda deneyecem.
Deneyin olumlu sonuc olursa baslıgı düzeltirseniz ve cözümü daha detaylı paylasırsanız seviniriz iyi forumlar

Bunu yükle​
Bu rom işimi gordu tesekkurler. Ama bu seferde sadece acil durum aramaları diyor şebeke yok, daha önceki rom G610FDDU1BQH5 united arab emirates di O romu atıp sonrada super su root yapınca şebeke geliyordu, Ama aynı işlemler bu rom da olmuyor. Patch certificate yapmadan yani G610FDDU1BQH5 Romu atıyorum supersu root yapıyorum şebeke geliyor. Ama sizin verdiğinizde olmuyor

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ Şebeke böyle

Screenshot_20200209-191416.png

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200209-191439.png
    Screenshot_20200209-191439.png
    1.1 MB · Görüntüleme: 29
Moderatör tarafında düzenlendi:
Fazladan aynı resimler eklenmiş kusura bakmayın.

ykyk06k yapıp imei statusa tıklayın oradan bır goruntu paylasın cıhaz daha once repair işlemi gorduyse
patch işlemi yapılması lazım

ykyk06k yapıp imei statusa tıklayın oradan bır goruntu paylasın cıhaz daha once repair işlemi gorduyse
patch işlemi yapılması lazım
ykyk06k Nedir ?

yıldız kare 06 kare den bahs ettiyseniz ona baktım imeiler görünüyor.

Yaptım çıkanlar >> [ Error ] , IMEI Status : NG
Cihaz yurt dışı cihazı büyük ihtimalle o yüzden cihaza Patch Certificate İşlemi yapılması lazım. Bu işlemi yapmak için elinizde ücretli lisanslı araçlardan olması lazım.

Chimera Tool, Z3X Box, Octoplus gibi araçlardan biri olması lazım.​

Cihaz yurt dışı cihazı büyük ihtimalle o yüzden cihaza Patch Certificate İşlemi yapılması lazım. Bu işlemi yapmak için elinizde ücretli lisanslı araçlardan olması lazım.

Chimera Tool, Z3X Box, Octoplus gibi araçlardan biri olması lazım.
Peki combination ne oluyor ?

Geri
Üst Alt