İstek Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Yazılım Yüklerken Hata Veriyor

• Konbuyu başlatan yoyowcel
  • Başlangıç tarihi
gordum dostum
cihaz repair görmüş şebeke ng durumda
ve bu durumu düzeltmek için yalnız ücretli profesyonel araçlar gerekiyor
cep teknik yerlerinde bulunur
Screenshot_20200209-232008.png

Eski romu attım tekrar , root yaptım Şimdide Böyle görünüyor

istediğin kadar yazılım at değişen bişi olmaz patch atılması gerekiyor
ustam arkadaşlardaki cesarete hayranım yıllardır bu işle uğraşmama ramen bazı cihazlara girmeye çekiniyorum
bazen hiç anlamayan arkadaşlar bakıyorum dalmış cihaza hiç düşünmüyorlarmı cihaz çöp olur :unsure:
ama geçen gördüm biri eline almış bir telefoncu arkadaşa gelmişti cihazı çöp etmiş geldiği gibi gitti :cautious:

telefoncuya 15 TL Verdim haletti, patch yaptı. Şimdi romu ne şekilde yedekleyebilirim ? Olurda tekrar repair sürüm atılırda tekrar yedekten yükleyelim , birdaha patch işlemine gerek duyulmasın. Birde telefoncu otomatik root yüklemiş bunu nasıl kontrol edebilirim ? Sadece ben izin verince uygulamalar root kullanabilsin. Magisk veya supersu APK Dosyalarını yüklersem olurmu?

telefoncuya 15 TL Verdim haletti, patch yaptı. Şimdi romu ne şekilde yedekleyebilirim ? Olurda tekrar repair sürüm atılırda tekrar yedekten yükleyelim , birdaha patch işlemine gerek duyulmasın. Birde telefoncu otomatik root yüklemiş bunu nasıl kontrol edebilirim ? Sadece ben izin verince uygulamalar root kullanabilsin. Magisk veya supersu APK Dosyalarını yüklersem olurmu?
Telefoncu onları söylemedi mi? Nasıl kullanacağını?​

Bu rom işimi gordu tesekkurler. Ama bu seferde sadece acil durum aramaları diyor şebeke yok, daha önceki rom G610FDDU1BQH5 united arab emirates di O romu atıp sonrada super su root yapınca şebeke geliyordu, Ama aynı işlemler bu rom da olmuyor. Patch certificate yapmadan yani G610FDDU1BQH5 Romu atıyorum supersu root yapıyorum şebeke geliyor. Ama sizin verdiğinizde olmuyor

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ Şebeke böyle

Ekli dosyayı görüntüle 10130
kardes tesekurller kac gundur romu arıyom aynı sorun bende de vardı sayende gecti tşk

Geri
Üst Alt