Yardım Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Yazılmıda Sonra Şebeke Sorunu

• Konbuyu başlatan fatih_prts
  • Başlangıç tarihi
F

fatih_prts

Arkadaşlar merhaba. Tanıdık bir telefoncuya rom tamir ettirdim orada sıkıntı yok. 1 Hafta civarında kullandım ve smart switchde samsung j7 prime marka telefonuma güncelleme geldiğini farkettim. Yükledikten sonra telefonun şebekesi kesildi. Güvenlik yaması olduğu kanaatindeyim. Repair patch olayı var mı ? Bu işlerden pek anlamıyorum fakat vermiş oldugunuz cevaplar doğrultusunda telefoncu arkadaşıma ileteceğim. Şimdiden teşekkürler

Hoş geldiniz.
Bu cihazın şebeke gelmesi için eliniz,de Z3x box olması lazım Repair patch işlemi yapılması lazım.

Arkadaşlar merhaba. Tanıdık bir telefoncuya rom tamir ettirdim orada sıkıntı yok. 1 Hafta civarında kullandım ve smart switchde samsung j7 prime marka telefonuma güncelleme geldiğini farkettim. Yükledikten sonra telefonun şebekesi kesildi. Güvenlik yaması olduğu kanaatindeyim. Repair patch olayı var mı ? Bu işlerden pek anlamıyorum fakat vermiş oldugunuz cevaplar doğrultusunda telefoncu arkadaşıma ileteceğim. Şimdiden teşekkürler
Yurt dışından gelen cihazlara imei repair ve patch işlemi yapıldığı için yazılım yüklemesi yaptığınız zaman cihaza tekrar cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcut olan z3x, octoplus veya chimera gibi araçlar ile Patch yaptırmanız gerekiyor. Patch yaptırdıktan sonra da güncelleme ve format işlerine pek girmeyin. İyi forumlar.

Geri
Üst Alt