Samsung Galaxy J7 Prime Telefonun Ekranı Gelmiyor

Telefonumun ekranı yeni değişti ilk başta açtım geldi ekran sonra telefonu yeniden baslattim ekran gelmedi bende yazılımı bozuldu sanıp stock rom attım ama yine sonuç aynı şu an telefon açık talkback çalışıyor ama ekran yok sizce tekrar mi değişmesi gerekiyor

Telefonumun ekranı yeni değişti ilk başta açtım geldi ekran sonra telefonu yeniden baslattim ekran gelmedi bende yazılımı bozuldu sanıp stock rom attım ama yine sonuç aynı şu an telefon açık talkback çalışıyor ama ekran yok sizce tekrar mi değişmesi gerekiyor
Merhaba, takılan ekranı söküp tekrar takıp cihazı yeniden başlatmaya çalışınız, görüntü yine gelmez ise sorun ekranda olabilir.

Galaxy j7 prime yazısı geliyor ekrana ama

Galaxy j7 prime yazısı geliyor ekrana ama
Mesajınızda ekran gelmiyor diye belirtmişsiniz bende ona istinaden ekranı kontrol ediniz diye yazmıştım. Cihaz açılış yazısında kalıyor mu yada açılış yazısından sonra görüntü gidiyor ama çalışmaya devam mı ediyor, şarj sesi vs

Şarj sesi geliyor talkback sesi de geliyor j7 prime yazısından sonrası yok

Şarj sesi geliyor talkback sesi de geliyor j7 prime yazısından sonrası yok
Ustam elinizde mevcut ise başka bir ekran deneyiniz. Stock rom attığınızı da belirtmişsiniz, çok nadiren karşılaşılabilen bir arıza

Geri
Üst Alt