Bilgi Samsung Galaxy J7 Pro Ekran Değişimi Sonrası Dokunmatik Sorunu

omert

Üye
J7 pro mor leke vardi ekran cakma olaral degisti . Android sürümü değiştirirsem dokunmatik sorunu olur mu

Hocam benim cihaz j7 pro orjinal 8.1 e atmak istiyorum sıkıntı olur mu

Hocam android sürümüm şuan 9.0 u sürümü 4 dokunmatiğim çalışıyor 7.0 a dönebilirdi miyim dönebilirsem rom link atabilir misiniz (ekran çakma olarak degisti bu arada)

Irak sürümü yazıyor bi sıkıntı olur mu olmazsa odin ile yüklemeye başlıyorum birde araştırma yaptım 8.0 da dokunmatik çalışmıyor diyorlar

Irak sürümü yazıyor bi sıkıntı olur mu olmazsa odin ile yüklemeye başlıyorum birde araştırma yaptım 8.0 da dokunmatik çalışmıyor diyorlar
siz yükleyin sıkıntı olmaz.

Hocam 7.0 u4 sürümü buldum yüklenebilir mi j7 pro j730f benim cihaz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200321-150358_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200321-150358_Samsung Internet.jpg
    237.9 KB · Görüntüleme: 12
U sürümüm 4 ama neden olmuyor

Hocam 8.1.0 oreo yükledim dokunmatik çalışmıyor u4 sürüm ekran yan sanayi

olaral degisti . Android sürümü değiştirirsem dokunmatik soru
hocam merhaba benim j730f u6 versiyon android 9 da kaldı düşemiyorum hangi romu kullanabilirim link yönlendirebilir misiniz u6 için ne 7 ne 8 android bulamıyorum
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

GM Cünkü Sİizn F Serisi
hocam u6 için çözüm önerebilir misiniz
(benim j730f u6 versiyon android 9 da kaldı düşemiyorum hangi romu kullanabilirim link yönlendirebilir misiniz u6 için ne 7 ne 8 android bulamıyorum)

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam merhaba benim j730f u6 versiyon android 9 da kaldı düşemiyorum hangi romu kullanabilirim link yönlendirebilir misiniz u6 için ne 7 ne 8 android bulamıyorum
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

hocam u6 için çözüm önerebilir misiniz
(benim j730f u6 versiyon android 9 da kaldı düşemiyorum hangi romu kullanabilirim link yönlendirebilir misiniz u6 için ne 7 ne 8 android bulamıyorum)
U6 7.0 8.0 Yoksa Sürüm Düşürme İşlemi Yapılamaz

Geri
Üst Alt