Yardım Samsung Galaxy J7 Pro Güncelleme Sonrası Şebeke Sorunu

• Konbuyu başlatan yavuz51
  • Başlangıç tarihi
Y

yavuz51

arkadaşlar j7 pro aldım bilgisayara bağlayınca güncelleme var dedi güncelledim sonrasında şebeke gitti şimdi eski sürümüne geri dönderebilirmiyiz 7.1.1. e

arkadaşlar j7 pro aldım bilgisayara bağlayınca güncelleme var dedi güncelledim sonrasında şebeke gitti şimdi eski sürümüne geri dönderebilirmiyiz 7.1.1. e
Konuyu doğru yere taşıdım. Başlığı düzelttim. Lütfen konu açarken forum kurallarına uygun olmasına özen gösterelim.

Sorununuza gelince ; cihazınızı yurt dışı cihazı olduğu için daha önce repair işlemi yapılmış. Bundan dolayı format atmak ya da güncelleme yapmak patch i siler. Bunun için telefon tamircisine gitmeniz gerekmektedir.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konuyu doğru yere taşıdım. Başlığı düzelttim. Lütfen konu açarken forum kurallarına uygun olmasına özen gösterelim.

Sorununuza gelince ; cihazınızı yurt dışı cihazı olduğu için daha önce repair işlemi yapılmış. Bundan dolayı format atmak ya da güncelleme yapmak patch i siler. Bunun için telefon tamircisine gitmeniz gerekmektedir.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bulunduğum ilde bi kaç telefoncu ile görüştüm ankaraya göndermemiz gerekiyor dedi 8 sürümünden 7 ye dönderemiyoruz dediler

bulunduğum ilde bi kaç telefoncu ile görüştüm ankaraya göndermemiz gerekiyor dedi 8 sürümünden 7 ye dönderemiyoruz dediler
Android 7.0 sürümüne düşmüyor. Sitede bir çok konu var bununla ilgili.

ben en çok neyi anlamıyorum biliyo musunuz gençler :) çalışan cihazlarınıı neden güncelleme ihtiyacı duyduğunuzu

Ekli dosyalar

• 20181225_134152.jpg
    20181225_134152.jpg
    710 KB · Görüntüleme: 64
ankarada yapan bi yer varmış telefoncunun birisi öyle dedi

başkan hani bir çözüm bulamadım demek istediğini anlamadım
Kardeşim programı kullandın mi Ben O programı kullanarak hem imei hem şebeke sorununu çözdüm eğer programı aldıysan kullanamadıysan arkadaşlar yardımcı oluyor benden yardımcı olabilirim
İyi günler

Eğer U5 ise :) ki son gücelleme U5 ile geldi Mexico yazılımı var 7.0 :)
Link

Geri
Üst Alt