Yardım Samsung Galaxy J7 Pro OEM kilidini Açma

• Konbuyu başlatan dincerenes46
  • Başlangıç tarihi
D

dincerenes46

Arkadaşlar acil imei repair yapmam lazım ama oem kilidini açamıyorum 168 saat beklemek lazımmış galiba ve ben daha ne kadar bekliceğimde bilmiyorum bunun beklemeden yapmak için bir yolu yokmudur ?

Telefon:Samsung J7 Pro
Android sürümü:8.1 Oreo

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar acil imei repair yapmam lazım ama oem kilidini açamıyorum 168 saat beklemek lazımmış galiba ve ben daha ne kadar bekliceğimde bilmiyorum bunun beklemeden yapmak için bir yolu yokmudur ?
marka model ne hiçbir bilgi yok konu yanlış yere açılmış

1. Cihaza kilidi kur 4 tane 0
2. cihazı wifiye bagla
3. ekranı kilitle tekrar aç oemi kontrol et gelebilir
bun yöntem olmasa cihaza google hesabı kur öyle dene

1. Cihaza kilidi kur 4 tane 0
2. cihazı wifiye bagla
3. ekranı kilitle tekrar aç oemi kontrol et gelebilir
bun yöntem olmasa cihaza google hesabı kur öyle dene
dediklerinin ne alakası olduğunu anlamadım ama yinede uyguladım ve birşey değişmedi

geliştirici seçeneklerinde sıstem oto güncellemeyi kapat saat tarih ayarlarını otomatik kapat ve 1 ay gerie al sonra wifi bağla yazılım güncelleme bi kaç kere tıkla sonra bak oyle denein

geliştirici seçeneklerinde sıstem oto güncellemeyi kapat saat tarih ayarlarını otomatik kapat ve 1 ay gerie al sonra wifi bağla yazılım güncelleme bi kaç kere tıkla sonra bak oyle denein
reis oto güncellemeyi kapattım wifi kapattım 1 ay geriye aldım sonra wifi açtım ztn güncelleme yüklüyodu durdurdum onu bi indir duraklat yaptım yine birşey değişmedi çıldırıcam galiba

elinizde hangi box ve ya tool var?

Cihazın download mod ve recovery mod ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.​

Geri
Üst Alt