Bende Gaziantep'te oturuyorum. J7 Pro SM-J730GM Android 8.0.1 U5 Telefonum var. Siz sorunu halledebildiniz mi hocam ? Hallettiyseniz telefoncunun nerede olduğunu bana söylermisiniz ?
getir akkente halledelim hocam

Hocam bir J730GM U5 imei repair için telefoncuya götürdüm biraz sohbet ettik onda Chimera yoktu sadece Octoplas vardı ve yaptı verdi bana ama telefonu kapatıp açtığım zaman uçak modu açılıyor 30 sn sonra şebeke veriyor o da bana bunu dedi. Yanı chimera olmadan U5 e repair ve patch mümkün mü.

Merhaba Arkadaşlar Bu Paylaşacağım Konuda Samsung Galaxy J7 Pro Sm-J730GM U5 IMEI Repair İşlemi Nasıl Yapılır Onu Anlatacağım Bu İşlemleri Yapabilmeniz İçin Elinizde Chimera Box Olması Lazım Bu Ücretli Bir Araçtır Genelde Cep Telefon Tamiri Yapan Yerlerde Mevcuttur
Sunucu Kaynaklı Bazen bağlantı sebeplerinden dolayı işlemi bir kaç defa tekrar etmemiz gerekiyor.
Bu Modelde işlem yapılmadan önce OEM aktif olmayan cihazlar RMM Prenormal sorunu ile karşılaşabilirsiniz ve cihaz root sırasında only official released binaries are allowed to be flashed(boot) hatası alırsanız öncelik yapılacak işlem RMM prenormal kaldırıp Patch işlemine başlanılması gereklidir.

Ekli dosyayı görüntüle 2773
Ekli dosyayı görüntüle 2774
Hocam bir J730GM U5 imei repair için telefoncuya götürdüm biraz sohbet ettik onda Chimera yoktu sadece Octoplas vardı ve yaptı verdi bana ama telefonu kapatıp açtığım zaman uçak modu açılıyor 30 sn sonra şebeke veriyor o da bana bunu dedi. Yanı chimera olmadan U5 e repair ve patch mümkün mü.

Octoplus da şuan chimerayı takip ediyor zaten. Chimeranın yaptığı hemen hemen çoğu modeli yapıyor

Yanı U5 lere repair ve patch atıyor değıl mi ben sadece Chimera yapıyor diye biliyordum peki hocam bu repair ve patch ten sonra format yada yazılım atsak şebekesinde bir sıkıntı çıkar mi acaba.

Yanı U5 lere repair ve patch atıyor değıl mi ben sadece Chimera yapıyor diye biliyordum peki hocam bu repair ve patch ten sonra format yada yazılım atsak şebekesinde bir sıkıntı çıkar mi acaba.
Evet Hocam Yapılıyor Sıfırlama İşleminde Şbeke Gidebilir Tekrar Patc İşlemi Yapmanız Gerekecek

Hocam modem efs dosyalarını yedekleyip sıfırlamadan sonra tekrar yüklersek şebeke veriri mi

Hocam modem efs dosyalarını yedekleyip sıfırlamadan sonra tekrar yüklersek şebeke veriri mi
Bazı modellerde sıfırlanama yapınca giremiyor gitmiyor ama bazılarında gidiyor. Ama yazılım atınca kesin gidiyor.

Sıfırlama dan sonra EFS yüklerseniz de şebeke gelmez.

Geri
Üst Alt