Bazı modellerde sıfırlanama yapınca giremiyor gitmiyor ama bazılarında gidiyor. Ama yazılım atınca kesin gidiyor.

Sıfırlama dan sonra EFS yüklerseniz de şebeke gelmez.
Anladım peki hocam aynı yazılımı kurup aynı modem ve efs yi kursakda mi yine gider. Ya da sistem yedeğini alıp geri yüklersek yine mi gider.

Hocam bir J730GM U5 imei repair için telefoncuya götürdüm biraz sohbet ettik onda Chimera yoktu sadece Octoplas vardı ve yaptı verdi bana ama telefonu kapatıp açtığım zaman uçak modu açılıyor 30 sn sonra şebeke veriyor o da bana bunu dedi. Yanı chimera olmadan U5 e repair ve patch mümkün mü.
tskler

peki u6 için işlem yapılabiliyormuyuz ?? yapabilen oldumu

Emeğinize sağlık ustam.
Bende hata alıp duruyorum sürekli, J730FM modeli. "öncelik yapılacak işlem RMM prenormal kaldırıp Patch işlemine başlanılması gereklidir. " Kısmını tam anlayamadım.
chimera tool da unlock kısmında RMM unlock var ama oraya tıklayınca da hata alıyorum.
Yoksa bendeki yazılımda mı bir sıkıntı var.
android 9 yazılımın sürümü

Emeğinize sağlık ustam.
Bende hata alıp duruyorum sürekli, J730FM modeli. "öncelik yapılacak işlem RMM prenormal kaldırıp Patch işlemine başlanılması gereklidir. " Kısmını tam anlayamadım.
chimera tool da unlock kısmında RMM unlock var ama oraya tıklayınca da hata alıyorum.

Cihaza Patch İşlemini Yapmadan Önce Rmm Yapın Sonra Patch İşlemi Yapın Ki Prenoralla Düşmesin Cİhaz

Emeğinize sağlık ustam.
KG Unlock tıklayın.

Geri
Üst Alt