İstek Samsung Galaxy J7 Pro SM-J530FM U6 Oreo 8.1.0 Dan 7'ye Düşürme Sorunu

Modoc

Özel Üye
Hocam Bende Suan Elimde Bir Tane Var U6 Surum Telefonu Z3X Ile IMEI Onarma Islemi Yapmisdim Telefonu Sahibine Verdikden Sonram Yarin Geldi Yine OEM lock Felan Olmusdu Telefonu Yazilim Yukledim SamFrim Ile Oda OREO 8.1.0 Yazilimi Oldu Simdide Telefonda IMEI Bozuk Ayni Imei Ama Patch Sertifacate Vurmam Gerek Onun Icinde Root Lazim Ama Downgrade Yapamiyorum OEM Yeride Gozumuyo Hersey Yerinde Ama Developer Optionda OEM Yeri Yok Ben Nasil Downgrade Yapa Bilirim Yardim Edermisiniz Lutfen Telefon J530FM Simdiden Tessekuler. Telefonu Yarin Sahibine Teslim Etmem Gerek

Hocam Bende Suan Elimde Bir Tane Var U6 Surum Telefonu Z3X Ile IMEI Onarma Islemi Yapmisdim Telefonu Sahibine Verdikden Sonram Yarin Geldi Yine OEM lock Felan Olmusdu Telefonu Yazilim Yukledim SamFrim Ile Oda OREO 8.1.0 Yazilimi Oldu Simdide Telefonda IMEI Bozuk Ayni Imei Ama Patch Sertifacate Vurmam Gerek Onun Icinde Root Lazim Ama Downgrade Yapamiyorum OEM Yeride Gozumuyo Hersey Yerinde Ama Developer Optionda OEM Yeri Yok Ben Nasil Downgrade Yapa Bilirim Yardim Edermisiniz Lutfen Telefon J530FM Simdiden Tessekuler. Telefonu Yarin Sahibine Teslim Etmem Gerek
J530FM modelinde u6 android 7 sürümü yok malesef

J530FM modelinde u6 android 7 sürümü yok malesef
Peki Hocam OEM Yeride Yok OEM Kapatmak Acmak Icin Tus Yer Varya Orasida Yok ? 8.1.0 Root Yapmak Oluyormu Peki ? OEM Kilidide Yok
received_1118634251625263_2.jpeg
received_1118634251625263_2.jpeg

Cihaz'ın download modunda RMM Status PRENORMAL mi ? RMM açılınca oem kayboluyor.

Miracle c***k ile yoxla u5 qeder..rmm hell edir...mence 6inida hell eder... chimera olmasada olar.

Twrp yukle..rmm fix zip yukle sora magic root.(y)

qaqa miracle gir samsung bolumune Reset Reactivation / EE Locks ele..error verecek gorecesen RMM yox olacaq . proshivka vur sora oem gorsenecek off ele

samsung J530FM u5 qeder ozum elemishem hemishe alinib u6 alinar mence

he qaqa alinir

Ekli dosyalar

• https___addrom.com_wp-content_uploads_2018_10_miracle-tool-fix-hide-oem.jpg
    https___addrom.com_wp-content_uploads_2018_10_miracle-tool-fix-hide-oem.jpg
    60.7 KB · Görüntüleme: 26
bir problem var deyek ki, root etdin patch nece edecesen?

Miracle artık yapamıyor.En son sürüme günceleldiysen olmuyor.

Tessekur Ederim Herkese Basarili Miracle c***k Ile Yapdim Telefon sUAN Rootlu Ve Repaiorde Yapdiom

Geri
Üst Alt