İstek Samsung Galaxy J7 Pro SM-J530FM U6 Oreo 8.1.0 Dan 7'ye Düşürme Sorunu

sahinli.77 senden bir xahiw edim.. bana modem noresini at baxim. hansi modem patch olunur.

*#1234# yaz orda cixan wekili atda mene. repair ne ile yaptin

salam dostlar mende j530FM var android 8.1.0 oem-off rmm-Prenormal frp lock-off ancaq root olmur device 6 binary 4 yazir . eger bir yolu varsa root etmeyin cox xaiw komek ederdiz . android 7 etmek istedim alinmadi indi combination file yukleyirem son carem budu cox xahiw eger sizde alinibsa paylasardiz ... cox sagolun

salam dostlar mende j530FM var android 8.1.0 oem-off rmm-Prenormal frp lock-off ancaq root olmur device 6 binary 4 yazir . eger bir yolu varsa root etmeyin cox xaiw komek ederdiz . android 7 etmek istedim alinmadi indi combination file yukleyirem son carem budu cox xahiw eger sizde alinibsa paylasardiz ... cox sagolun
salam uzurlu say gec cavab yazdima gore telefon helem elinizdedi ?

Hocam Bende Suan Elimde Bir Tane Var U6 Surum Telefonu Z3X Ile IMEI Onarma Islemi Yapmisdim Telefonu Sahibine Verdikden Sonram Yarin Geldi Yine OEM lock Felan Olmusdu Telefonu Yazilim Yukledim SamFrim Ile Oda OREO 8.1.0 Yazilimi Oldu Simdide Telefonda IMEI Bozuk Ayni Imei Ama Patch Sertifacate Vurmam Gerek Onun Icinde Root Lazim Ama Downgrade Yapamiyorum OEM Yeride Gozumuyo Hersey Yerinde Ama Developer Optionda OEM Yeri Yok Ben Nasil Downgrade Yapa Bilirim Yardim Edermisiniz Lutfen Telefon J530FM Simdiden Tessekuler. Telefonu Yarin Sahibine Teslim Etmem Gerek
ustam eğer açamadıysan oemi rmm yapman lazım yoksa açamazsın

Geri
Üst Alt