Yardım Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F 8.1.0 U4 IMEI Repair Sorunu

ozmeniletisim71

VIP Üye
herkese iyi akşamlar arkadaş bu telefona imei repair yapmak istedim ama z3x ve octopus malesef yapamadı bu sürüme repair işlemi oluyor mu ?
Cözüldü:Çözüldü - Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F U4 Android 8.1.0 IMEI Repair İşlemi

j7pro u4.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Octoplus ne hatası veriyor?

Normal değil oyle bir hatayi vermesi.
Pc kapatıp actinmi
evet ustam 3 kere 4 kere yaptım w3x kullanıyorum belki kopma oluyordur dedim j400f de tekrar işlemler yaptım sorunsuz oluyor tekrar j7 pro yapıyorum tekrar donuyor kapanıyor ekran fotusunda gibi şuan yine dondu

Ekli dosyalar

• octo.png
    octo.png
    672.5 KB · Görüntüleme: 84
Işlem yaparken telefon ekrani acik kalsın diyor. Ayni mi yinede

İyi akşamlar arkadaşlar. 8.1 yükledim sonra telefonun ime sıkıntısı oldu. İki hattın da kullanım süresi doldu. Malum ime atılamıyordu. Sonra 2019 da iki hat da tekrar kendiliğinden açıldı. Şuan sim 1 kapalı. Sim 2 de 3 ayı var kapanmaya. J730F telefon modeli. Geçen gün telefoncuya sordum ime sıkıntısı için u4 'ten şuan bunlara atamıyoruz dedi. Yakında hallolur dedi. Şimdi bildiğiniz gibi pie 9.1 güncellemesi aldı. Kararsız kaldım güncelleme yapsam ilerde ime sıkıntısı çeker miyim? Yardımcı olsanız, teşekkürler.

Android pie de ana bant sürümü değişir mi acaba?

İyi akşamlar arkadaşlar. 8.1 yükledim sonra telefonun ime sıkıntısı oldu. İki hattın da kullanım süresi doldu. Malum ime atılamıyordu. Sonra 2019 da iki hat da tekrar kendiliğinden açıldı. Şuan sim 1 kapalı. Sim 2 de 3 ayı var kapanmaya. J730F telefon modeli. Geçen gün telefoncuya sordum ime sıkıntısı için u4 'ten şuan bunlara atamıyoruz dedi. Yakında hallolur dedi. Şimdi bildiğiniz gibi pie 9.1 güncellemesi aldı. Kararsız kaldım güncelleme yapsam ilerde ime sıkıntısı çeker miyim? Yardımcı olsanız, teşekkürler.

Sürüm yükseltseniz tekrardan 8.1 sürümüne düşürebilirsiniz.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bi sorun çıkmaz ama isterseniz magisk root yapın daha iyi olur
chimera ile repair e girdim Root yaptı, cihaz robotta kalıyor ve süretli resetleme yapıyor :) root ta sorun vardır denildi başka root attım çözmedi önerisi olan varmı acaba

Geri
Üst Alt