Negative

#🆂🆄 ɴᴇɢᴀᴛɪᴠᴇ / ᴅᴇᴠᴇʟᴏᴘᴇʀ ᴏғ ► ᴄʜɪᴍᴇʀᴀ ᴛᴏᴏʟ
Genel Moderator
Arıyordum her yerde para ile veriyorlar boxware'de buldum.Gecenin 2'si uğraştığımız şeye bak :)

Sadece Dokunmatik Sorunlarını çözer. (FRP ON-OFF FARKETMEZ)

Burada

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
usta repair oluyormu şebeke veriyormu deneyen varmı
anlamadım aylardır beklediğimiz imei repair yapabilicekmiyiz u3 leree
Bu işlem ne için olduğu başlıkta yazıyor. Neresini anlamadınız? IMEI Repair için bir kaç yöntem açıklandı ama isterseniz deneme yapabilirsiniz.

1. Chimera ile root yapın.
2. Z3x ile imei repair yapın.
3. Octoplus ile repair network yapın.
4. Octoplus network apk yükleyin.

Bu yöntem hepsinde geçerli olmuyor. Bazıları bu yöntemler ile yapmış.

Bu işlem ne için olduğu başlıkta yazıyor. Neresini anlamadınız? IMEI Repair için bir kaç yöntem açıklandı ama isterseniz deneme yapabilirsiniz.

1. Chimera ile root yapın.
2. Z3x ile imei repair yapın.
3. Octoplus ile repair network yapın.
4. Octoplus network apk yükleyin.

Bu yöntem hepsinde geçerli olmuyor. Bazıları bu yöntemler ile yapmış.

serdar usta denedim ben bunları olmadı

Arkadaşlar bu işlem dokunmatik için. IMEI repair İşlemi olumsuz.

Hayırlı akşamlar ustam j7 pro ekran değişimi oldu güncelleme yapılmış 8.1.0 var şuan dokunmatik çalışmıyor ne yapmam lazım bilgi verirmisiniz

Konuda verilen dosyaları indirdim hafıza kartından yüklerken hata veriyor

Odin ile yazılım yükleme diye bi araştır googleda.

beyler bu j730f 8 yuklu hard reset atmıs musterı dokunmatık calısmadıgı ıcın frp nasıl acacam yazım yukleyemıyorum sureklı hata alıyorum bu konu hakkında yardım edermısınız

Dosyayı yükle dokunmatik açılır el ile kırabilirsin.

Bu yazılımı yüklediğimizde z3x box ile network unlock yapabilirmiyiz

Bu yazılımı yüklediğimizde z3x box ile network unlock yapabilirmiyiz
Amacınız Simlock ise 1 adet motorola test card almanız yeterli olacaktır. Şuanda U3 modem desteği olmadığı için. unlock ya online olarak kredili yaparsınız yada dediğim kart ile simlock kartı sürelidir birden fazla cihazda kullabilirsiniz.

Geri
Üst Alt