Yardım Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730f Costum Binary Blocked By FRP Lock Hatasi

kurt_ali

Üye
Arkadaşlar u4 android pie yazilim yüklüyorum yükleme başarılı bitiyor fakat telefon gene açılmayıp bu hatayı veriyor yardım edebilecek varmı buna ne yapabilirim elimde sadece z3 mevcut

Ekli dosyalar

• 20190823_112421.jpg
    20190823_112421.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 19
  • 20190823_112232.jpg
    20190823_112232.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 18
Arkadaşlar u4 android pie yazilim yüklüyorum yükleme başarılı bitiyor fakat telefon gene açılmayıp bu hatayı veriyor yardım edebilecek varmı buna ne yapabilirim elimde sadece z3 mevcut
Cihazınıza Uygun Combinaiton Dosyasını Son Sürüm Odinle Yükleyin Hocam Yazılım Yükleme İşlemi Yaparken CSC Yerine Home CSC Secip Yükleyin İşlemleri Son Sürüm Odinle Yapın

Cihazınıza Uygun Combinaiton Dosyasını Son Sürüm Odinle Yükleyin Hocam Yazılım Yükleme İşlemi Yaparken CSC Yerine Home CSC Secip Yükleyin İşlemleri Son Sürüm Odinle Yapın
Hocam Combinaiton yükledim gene açılmadı fakat home seçmedim deneye cem ayrıca vakit ayırdığınız için teşekkür ederim

Hocam selam ben Combinaiton yükledim böyle yazı çıkarıyor. önerdiğiniz Combinaiton dosyası varsa link atarsanız telefonu bi kaç servise gönderdim yapılamadı arızası yazilimsaldir ama kimse yapamadı ondan sizleri rahatsız ettim

Ekli dosyalar

• 20190823_195535.jpg
    20190823_195535.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 12
Hocam selam ben Combinaiton yükledim böyle yazı çıkarıyor. önerdiğiniz Combinaiton dosyası varsa link atarsanız telefonu bi kaç servise gönderdim yapılamadı arızası yazilimsaldir ama kimse yapamadı ondan sizleri rahatsız ettim
Burada ki Konuda bir kaç combination paylaşılmış nerede oturuyorsunuz varsa tanıdık bir usta yönlendirirler sizi

Odin ile cihaza uygun olan combination dosyasını flashla cihaz açılacak daha sonra tekrar download moda al z3x ile sadece system ve bot dosyasını flashla cihaz açılacak ardından geliştirici seçeneklerine gir ve oem lock u aç sonra tekrar download moduna al ve cihaza odin den orijinal frimwareyi flashla cihaz açılır cihaz olurda recoverye durmadan girerse twrp flashla ardından Burada bu dosyayı indir ve recoveryden flashla cihaz sorunsuz bir şekilde açılacaktır

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt