Yardım Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F Firmware Yükleme Sorunu

şu anki yazılım dosyası ana bant surumu j730FXXU3ARI1 dir

sorunum bu arkadaşlar videodan detaylıca görebilirsiniz

SM-J510FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Combination Yükleniyormu Cİhaza Denedinizmi
onda da cihazdan pit uyarısı veriyor kombinasyon dosyasını pit ile birlikte flashlıyorum frp hatası veriyor z3x deki tüm kombinasyon dosyalarını halbatech teki kombinasyon dosyalarını ve bizim sitedeki bir kaç kombinasyon dosyasını denedim hepsinde aynı problemi yaşıyorum

onda da cihazdan pit uyarısı veriyor kombinasyon dosyasını pit ile birlikte flashlıyorum frp hatası veriyor z3x deki tüm kombinasyon dosyalarını halbatech teki kombinasyon dosyalarını ve bizim sitedeki bir kaç kombinasyon dosyasını denedim hepsinde aynı problemi yaşıyorum
Cihazı Download Mode Alıp Aşağıdaki İşlemleri Yapın @turkcellgsm Ustamızın Konusu Vaar Pıt Sorunuyla İlgili Deneyin Bakalım Sİzde Hocam
Ekran Alıntısı.PNG

sorunum bu arkadaşlar videodan detaylıca görebilirsiniz

bazı android 8.1 e yükseltilen cihazlarda bu oluyor ve downgrade de edilemiyor cihazlar ne yazık ki bir şekilde FRP off yapabilirsen TWRP kurup custom rom denemeni tavsiye ederim stock rom da iflah olacağını sanmam...

bazı android 8.1 e yükseltilen cihazlarda bu oluyor ve downgrade de edilemiyor cihazlar ne yazık ki bir şekilde FRP off yapabilirsen TWRP kurup custom rom denemeni tavsiye ederim stock rom da iflah olacağını sanmam...
Yok ya twrp de denedim olmuyor malesef frp yi kapatabilsem o da kapanmiyor ki

EFT varsa elinizde download modda reset efs yapabilirsiniz.

emmc hatası veren telefonlardaki yazılara benzer yazılar var

bende de aynı sorun var yokmu çözümü güncelleme yaparken bu hale geldi

Geri
Üst Alt