Yardım Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F Firmware Yükleme Sorunu

BUNU indiridip yüklemeyi deneyin

Z3x İstediğinizi Secip Yükliyebilirsiniz
hocam z3x den md5 dosyalarını seçip flashlıyorum bana neyi flashlamak istediğimi sormadan direk işlemi yapıyor dolayısı ile hata alıyor naasıl ayarlıyoruz şunu rica etsem bir anlatır mısın?

hocam z3x den md5 dosyalarını seçip flashlıyorum bana neyi flashlamak istediğimi sormadan direk işlemi yapıyor dolayısı ile hata alıyor naasıl ayarlıyoruz şunu rica etsem bir anlatır mısın?
... Nokta Olan Yere Basın ve İstediklerin Kalsın Diğerlinin Tikini Kaldırın Sadece
:
z3x.PNG

Sorun çözüldü mü?

BUNU dener misin? dosya inince CSC dosyasının yeniden adlandırıp sonuna .rar ekle ve içerisinden .pit dosyasını çıkar daha sonra tekrar .tar.md5 olarak isimlendirip yazılım yüklerken .pit dosyası ile yükleme yap Z3x vb. yoksa odin son sürüm ile yükleme yapmayı dene...

BUNU dener misin? dosya inince CSC dosyasının yeniden adlandırıp sonuna .rar ekle ve içerisinden .pit dosyasını çıkar daha sonra tekrar .tar.md5 olarak isimlendirip yazılım yüklerken .pit dosyası ile yükleme yap Z3x vb. yoksa odin son sürüm ile yükleme yapmayı dene...
önceki indirdiğim android 7 ve 8 u2 ve u3 dosyalar ve sizin verdiğiniz ile birlikte toplam 9 ayrı pit dosyası denedim hiçbirini kabul etmiyor ne yazıkki hepsinde yüklemeyi başlattığımda pit dosyası hatası veriyor zaten yazilımların hepsinde de aynı pit dosyası çıktı

SM-J510FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam o zaman cihazın eMMC de sıkıntı olabilir büyük ihtimalle...

eMMC arzalı cihazlarda yazılımı içine de almaz hata da vermez diye biliyorum bunda hep hata veriyor birde farklı farklı hatalar bi device 2 binary3 bi frp lock bipit hatası onu çözemedim

Kendi cihazım terek de update almış bu hale gelmiş ondan uğraşıyorum müşterinin cihazı olsa verir yollarım

Hocam önce Z3x ile read pit yapın okursa pit dosyasını okuduğunuz dosyayı yazılımdan çıkan pit dosyası ile aynı şekilde yeniden adlandırın ve yazılım seçmeden sadece adlandırdığınız pit dosyasını yükleyin eğer ikisi de olumlu sonuçlanırsa eMMC sağlam demektir

Hocam önce Z3x ile read pit yapın okursa pit dosyasını okuduğunuz dosyayı yazılımdan çıkan pit dosyası ile aynı şekilde yeniden adlandırın ve yazılım seçmeden sadece adlandırdığınız pit dosyasını yükleyin eğer ikisi de olumlu sonuçlanırsa eMMC sağlam demektir
pid dosyası hatalı diyor yine

hocam sizinkide no command olup kendini recoverye mi atıyor

bende çok ugrastım kendim yapamadım bir arkadasima verdim yaptı yalnız hafızası 32 iken 16ya duşmuş

Geri
Üst Alt