Merhaba bendeki android 8.1 ve burda paylaşmış olduğunuz twrp yi yüklüyorum ama odinde yüklendi dediği halde bir türlü twrp gelmedi. Başka biryerden twrp yükledim bu defa oldu ama logo da reset atıyordu içinden factory reset attım gene logo da reset atıyor yardımcı olurmusunuz.

Merhaba bendeki android 8.1 ve burda paylaşmış olduğunuz twrp yi yüklüyorum ama odinde yüklendi dediği halde bir türlü twrp gelmedi. Başka biryerden twrp yükledim bu defa oldu ama logo da reset atıyordu içinden factory reset attım gene logo da reset atıyor yardımcı olurmusunuz.
Twrpden SüperSu Yükleyin Ustam Acılacak Cihazınız...

Twrp içinden format atın ve no ecrpyty dm verity dosyasını bulup indirin.

hocam dokunmatik için gerekeni yaptım işlem bittikten sonra cihaz samsung yazısında kendini resetliyo sürekli bunun için cözüm lazım bana ilginiz için tşkrler..

Verdiğim linkteki yazılımı denediniz mi?

recoveryden flash tamam yanlız cihaz reset atıp duruyor

BENİM DE İCHAZ RESETLE TRWP DEN WİPE DEN FORMAT VE RESET YAPIN YAZILI OLAN YERDE YES YAZIP YAPMANIZ GERECEK

Emeğiniz için teşekkürler. J730f u3 touch fix 7 adet 7.0 rom yükledim hepsinde WiFi problemi yaşadım. Bağlanıyor gösteriyor ünlem işareti çıkıyor bağlanmıyor karşılaşan oldu mu böyle bir hatayla

Emeğiniz için teşekkürler. J730f u3 touch fix 7 adet 7.0 rom yükledim hepsinde WiFi problemi yaşadım. Bağlanıyor gösteriyor ünlem işareti çıkıyor bağlanmıyor karşılaşan oldu mu böyle bir hatayla
Sorun donanımla alakalı olabilir. Daha öncesinde wifi ve Bluetooth ile sorun yaşadınız mı?

bu twrp yi nerden ne şekilde yüklüyoruz birde hafıza kartının içindeki dosyayı ne yapacaz anlamadım o adımları açık anlatabilirmisiniz lüften

serdar hocam bi yardımcı olsanız müsaitseniz

bu twrp yi nerden ne şekilde yüklüyoruz birde hafıza kartının içindeki dosyayı ne yapacaz anlamadım o adımları açık anlatabilirmisiniz lüften
serdar hocam bi yardımcı olsanız müsaitseniz
Bu işemler için azda olsa pc ve yazılım yükleme bilginizin olması lazım. Herşeyi açık şekilde anlattım. Bu işlemleri daha önce yapmadıysanız veya bilmiyorsanız. Cihaza zarar verebilirsiniz. O yüzden en yakın teknik servise götürün cihazınızı.

serdar hocam odinden hangi kanaldan twrp dosyasını yükleyecez onu yazsanız yeterli

Geri
Üst Alt