Çözüldü Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F Root Sonrası Ses Sorunu (Çözümü)

Bende ses custom rom yüklemesinden sonra gelmiyor burada root denilmiş ama işe yarar mı

Custom rom ve root sonrası ses gelmezse aynı şekilde iş görür :)

emeğine sağlık ustam...

ustam esselamun aleykum kolay gelsin ustam elim şuan j730g serisi var ne yaptıysam dokunmatik çalişmiyor combinayon atıyorum çalışiyor ama normal yazılım atıyorum çalışmiyor bana yardimci olurmusunuz lütfen

Hocam abimin yurt dışı j730f de aynı ses sıkıntısı vardı denedim basit şekilde yüklendi fakat halen ses gelmiyor rootu kaldırıp mı flashlamak lazım imei tarafından dolayı rootu kaldırmak sıkıntılı oluyor

Hocam abimin yurt dışı j730f de aynı ses sıkıntısı vardı denedim basit şekilde yüklendi fakat halen ses gelmiyor rootu kaldırıp mı flashlamak lazım imei tarafından dolayı rootu kaldırmak sıkıntılı oluyor
Cihaza original yazılımı yükleyin ve konudaki dosyayı kullanın.

Cihaza original yazılımı yükleyin ve konudaki dosyayı kullanın.
zaten orjinal yazılım yüklü telefoncudan almıştık imei atmış format atmayın falan dedi tamam dedik az önce twrp den yedek aldım ve telefonu yükleme moduna alıp odinden dosyayı yükledim içindeki rom zatan orjinal sadece rootlu genede hoparlorden ses gelmiyor acaba telefonun ahizesini hoparlor gibi kullanmak mümkün mü örneğin biri aradı diyelim ahizeden zil sesi çalabilir mi bu ?

Geri
Üst Alt