Yardım Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F Sürüm Düşürme

anaxa91

Üye
Merhaba arkadaşlar elimde j730f (j7 pro) cihaz var cihazın ekranı daha önceden değiştiği için android 8 ve android 9 da dokunmatik çalışmıyor. çözüm olarak "LUX-J730FXXU3ARI1_J730FLUX3ARI1-20180912" sürümünü kullanarak android 7ye düşürüp kullanıyordum. fakat cihazı 9 a yükselttim. Şuanda dokunmatik çalışmıyor. Sürümde düşüremiyorum. uyguladığım işlemler aşağıdadır.
-gelişmiş seçeneklerden oem kilidini açtım ve hata ayıklamayı aktif yaptım.
- oreo türkiye sürümünü denedim hata aldım.
-TWRP denedim yüklendi odin ile fakat açılışta ya da tuş kombinasyonu ile açılmadı. WhatsApp Image 2019-07-18 at 00.35.11.jpegWhatsApp Image 2019-07-18 at 00.35.12.jpeg
Dokunmatiği tekrar aktif hale getirmek için ne yapabilirim.
Elimde box mevcut değildir. odin ile çözüm arıyorum.
WhatsApp Image 2019-07-18 at 00.35.11.jpeg
WhatsApp Image 2019-07-18 at 00.35.12.jpeg

Salam. Oreo və Pie hər iki romda Bit eynidir. Yəni U4 8.1.0 oreo flash edə bilərsiz. Google-da j730f u4 touch fix yazıb axtarış etsəz faydası olar məncə.Tam olaraq xəta nədir onu screen edib paylaşın.

twrp_3.2.1_1_sm-j730f_16318.tar
Dosyasını odin ile yüklüyorum u4 için fakat twrp açmıyor.

MEGA bu dosyayı dene istersen

Verdiğim linkteki yazilimi yükleyin yeterli Twrp felan gerek yok
dediğiniz gibi indirdim ve odin ile yükleme yaptım 8.1 e düşürdüm sistemi fakat elimdeki dokunmatik için olan rom yüklenmiyor. dokunmatik için çözümünüz varmı?

dediğiniz gibi indirdim ve odin ile yükleme yaptım 8.1 e düşürdüm sistemi fakat elimdeki dokunmatik için olan rom yüklenmiyor. dokunmatik için çözümünüz varmı?
benim paylaştığım dosyayı denedin mi?

Merhaba arkadaşlar elimde j730f (j7 pro) cihaz var cihazın ekranı daha önceden değiştiği için android 8 ve android 9 da dokunmatik çalışmıyor. çözüm olarak "LUX-J730FXXU3ARI1_J730FLUX3ARI1-20180912" sürümünü kullanarak android 7ye düşürüp kullanıyordum. fakat cihazı 9 a yükselttim. Şuanda dokunmatik çalışmıyor. Sürümde düşüremiyorum. uyguladığım işlemler aşağıdadır.
-gelişmiş seçeneklerden oem kilidini açtım ve hata ayıklamayı aktif yaptım.
- oreo türkiye sürümünü denedim hata aldım.
-TWRP denedim yüklendi odin ile fakat açılışta ya da tuş kombinasyonu ile açılmadı.Ekli dosyayı görüntüle 5573Ekli dosyayı görüntüle 5574
Dokunmatiği tekrar aktif hale getirmek için ne yapabilirim.
Elimde box mevcut değildir. odin ile çözüm arıyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 5573Ekli dosyayı görüntüle 5574
kg state prenormal rom yuklerken oyuzden hata alıyorsunuz kg state yi rmm klidini kaldırın ondan sonra rom yuklemeyı tekrar deneyin

kg state prenormal rom yuklerken oyuzden hata alıyorsunuz kg state yi rmm klidini kaldırın ondan sonra rom yuklemeyı tekrar deneyin
KG State=prenormal Olsa Bile Firmwareyi Yer Dediginiz Olay Twrp İçin
U4 8.0 Yüklemesi Dokunmatıgın Çalışmasına Yeterli Olacaktır.

Geri
Üst Alt