Çözüldü Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F U2 7.0 (OEM-ON)-(FRP-ON) Bilgiler Silinmeden Desen Kaldırma

leonidasss

Üye
Arkadaşlar merhaba bu konumuzda verilerimiz zarar görmeden unutulan desen kilidi veya şifreyi verilerimizi kaybetmeden EFT DONGLE ile nasıl kurtarabileceğimizi anlatacağım.

İlk olarak cihazımızı recovery moda alıp cihazdaki mevcut yazılım ve sürümünü kontrol ediyoruz. EFT DONGLE aracımızda desteklenen modeller arasında yer alıyorsa cihazdaki yazılım versiyonu da uyumlu ise cihazımızı download moda alıp PC ye usb kablo ile bağlantısını sağlıyoruz .Pc COM ' u algılaıktan sonra ONE CLİCK botununa tıklayıp işlemin bitmesini bekliyoruz.

SM-J730 F U2 7.0 OEM-ON FRP-ON DESEN KİLİDİ KALDIRMA.png

Arkadaşlar merhaba bu konumuzda verilerimiz zarar görmeden unutulan desen kilidi veya şifreyi verilerimizi kaybetmeden EFT DONGLE ile nasıl kurtarabileceğimizi anlatacağım.

İlk olarak cihazımızı recovery moda alıp cihazdaki mevcut yazılım ve sürümünü kontrol ediyoruz. EFT DONGLE aracımızda desteklenen modeller arasında yer alıyorsa cihazdaki yazılım versiyonu da uyumlu ise cihazımızı download moda alıp PC ye usb kablo ile bağlantısını sağlıyoruz .Pc COM ' u algılaıktan sonra ONE CLİCK botununa tıklayıp işlemin bitmesini bekliyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 773
emeğine sağlık

evet eft basırılı iş cıkartmış sizde aynı şekilde başarılı bir iş cıkartmıssınız usta bilgi kurtarma konusunda ufi ile bir emmc kurtarmıstım box benım degildi ödünç aldım gercekten basarılı bir çalışma olmustu 10.000 tl gibi bir ucret aldım box yanımda olsaydı resımlı sekılde bende paylasım yapardım faydalansın millet bidahakıne yaparım insallah emeğine sağlık ustam

EFT Dongle kilit Kırma ve FRP olayında çok başarılıdır. Özellikle şu an SM-C7000 U3 FRP kıran tek araçtır. Hem Desen Kilidi kırıyor hemde FRP Of yapıyor.

EFT Dongle kilit Kırma ve FRP olayında çok başarılıdır. Özellikle şu an SM-C7000 U3 FRP kıran tek araçtır. Hem Desen Kilidi kırıyor hemde FRP Of yapıyor.
bilgilendirme için teşekkür ederim EFT almak için güzel bir bilgi oldu tekrar teşekkür ederim

Geri
Üst Alt