Arkadaşlar merhaba chimera ile işlem yaptırdım ama sebeke tam iki hafta durdu. ne yaptıysam olmadi hard reset de attim bozulmadan önce sebeke arama da şebekeyi tarayip buluyordu üç sebekeyide ama kaydet dediğimde etmiyordu.hard reset attim bu sefer tarama yaptırdığımda da sadece turkcell i buluyor ama aynı şekilde kayıt etmiyor yardımlarınızı beklerim sağolun..

Arkadaşlar merhaba chimera ile işlem yaptırdım ama sebeke tam iki hafta durdu. ne yaptıysam olmadi hard reset de attim bozulmadan önce sebeke arama da şebekeyi tarayip buluyordu üç sebekeyide ama kaydet dediğimde etmiyordu.hard reset attim bu sefer tarama yaptırdığımda da sadece turkcell i buluyor ama aynı şekilde kayıt etmiyor yardımlarınızı beklerim sağolun..
Durumu pek anlamadım ama siz cihaza imei repair ve patch işlemi yaptınız mı?

*#0011# yapın ve imei status kısmında ne yazıyor buraya yazın bakalım.

Durumu pek anlamadım ama siz cihaza imei repair ve patch işlemi yaptınız mı?

*#0011# yapın ve imei status kısmında ne yazıyor buraya yazın bakalım.
Evet söylediğiniz işlemler yapıldı.yanliz Yaptırdığım yere götürdüm sertifika silinmiş dedi durduk yere. Şimdi de telefon uçak modunda açılıyor açarken sonra kendi kendine çıkıyor moddan sebeke de çok geç geliyor..

Evet söylediğiniz işlemler yapıldı.yanliz Yaptırdığım yere götürdüm sertifika silinmiş dedi durduk yere. Şimdi de telefon uçak modunda açılıyor açarken sonra kendi kendine çıkıyor moddan sebeke de çok geç geliyor..
Şuanlık sadece o şekilde iş görüyor. Başka modellerde hiç şebeke bile vermiyor

Ama işin tuaf tarafı bundan bir önceki işlemde her şey orjinal gibiydi. Bu işlemde ile saçmaladı telefon hayırlısı bakalım sagolun ustalarım bilgi için..
Android 8.0 sürümünde bu işlemler gerçekten sıkıntı oluyor. Şebeke Sorunu çok oluyor. Ama daha yeni olduğu için ilerleyen zamanlarda düzeltme yaparlar diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt