Yardım Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F U3 IMEI Repair Sorunu

Dün gece 2 ye kadar octonetwrok ile denedim.Melodi yazıldı status NG

1. Mroot ile Cihaz saçmalıyor. Kendini resetleyip duruyor. Şebeke Barları sürekli olarak çarpı pozusyonunda. Şebeke olumsuz.
2. Super Su ile yapınca Wifi vs gibi bağlantı noktaları wifi ve bluetoth gibi bağlantıları unutuyor. adb bağlantısını sürekli unutuyor. Şebeke olumsuz.
3. Magisk ile stabil şebeke barları sorunsuz sim kart özel menü de geldi.
fakat registiring deyip arka planda bağlantı servis yok daha sonra yalnızca acil aramalar. Arada şebeke yok uyarısı alıyorum. Denemediğim aynı SoC değerlerini paylaşan cihaz kalmadı. Sonuç gene olumsuz.
4. En son dayanamayıp sıfır cihazdan aldığım Cert yazdım NG. Ancak kendisinin almış olduğum sertifika da sorun yok

Sonuç olarak numarada işlem yapılıyor ama şebeke olumsuz.

Edit: Hem patch cert yapıp hemde octo kullınılırsa şebeke barları değişken hal alıyor barlar geliyor belli bir süre sonra çarpı durumunu alıyor.

Dün gece 2 ye kadar octonetwrok ile denedim.Melodi yazıldı status NG

1. Mroot ile Cihaz saçmalıyor. Kendini resetleyip duruyor. Şebeke Barları sürekli olarak çarpı pozusyonunda. Şebeke olumsuz.
2. Super Su ile yapınca Wifi vs gibi bağlantı noktaları wifi ve bluetoth gibi bağlantıları unutuyor. adb bağlantısını sürekli unutuyor. Şebeke olumsuz.
3. Magisk ile stabil şebeke barları sorunsuz sim kart özel menü de geldi.
fakat registiring deyip arka planda bağlantı servis yok daha sonra yalnızca acil aramalar. Arada şebeke yok uyarısı alıyorum. Denemediğim aynı SoC değerlerini paylaşan cihaz kalmadı. Sonuç gene olumsuz.
4. En son dayanamayıp sıfır cihazdan aldığım Cert yazdım NG. Ancak kendisinin almış olduğum sertifika da sorun yok

Sonuç olarak numarada işlem yapılıyor ama şebeke olumsuz.

Edit: Hem patch cert yapıp hemde octo kullınılırsa şebeke barları değişken hal alıyor barlar geliyor belli bir süre sonra çarpı durumunu alıyor.
Aynısını bizden bir arkadaş da dedi. Cihaz saçma sapan hatalar veriyormuş. Mecburen iade çıkmış. Emeğine sağlık. Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim.

Beklemekten başka çare yok.

Sağol usta emeğine sağlık bekkeyecez artık ne zaman güncelleme gelir acaba ?

Yapmadığım İşem Kalmadı Hertürlü Root Yazılım İndirdim Birtürlü Başaramadım İmei Atılıyormu Peki Bunlara
İlginiz İçin Teşekkürler
Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. Ama imei repair işlemi yapmak yasaldır.

Bu cihaza şu an imei repair işlemi yapılmıyor. Box'ların güncellemesini beklemek lazım.

Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. Ama imei repair işlemi yapmak yasaldır.

Bu cihaza şu an imei repair işlemi yapılmıyor. Box'ların güncellemesini beklemek lazım.
Anladım Adminim İmeisi Orjinal de Pasaportlu değil İşte U2 Sürümüne Düşürebilirsem İmei Sorununu Düzeltebileceklerini Söylediler Bana. Bir Önceki Yazılımı Bilmiyorum Nasıl Bulabilirim Acaba. J730FXWU3BRJ2 CSC J730FOJV3BRJ Adminim

Anladım Adminim İmeisi Orjinal de Pasaportlu değil İşte U2 Sürümüne Düşürebilirsem İmei Sorununu Düzeltebileceklerini Söylediler Bana. Bir Önceki Yazılımı Bilmiyorum Nasıl Bulabilirim Acaba. J730FXWU3BRJ2 CSC J730FOJV3BRJ Adminim
Bir önceki yazılımın bir önemi yok. Bu cihaza android 7 U3 ve 8 sürümünden imei repair işlemi yapılmıyor. Beklemek zorundasınız. Sitemizi takip edin en ufak bir bilgide paylaşım yapacağız.

Aslında boxların güncellenmesine gerek yok J7 - PRİME gibi yeni bir yazılım çıksa direkt o şekilde atabilseydik çok iyi olurdu,
SAMMOBİLE'den takip ediyorum çıkar çıkmaz paylaşıp bilgilendiririm siz hiç 7.0 sürüm U2 bir romu 8.1'e atmayı denediniz mi elimde bir J7-Pro olsaydı denemesini yapardım bir ihtimal çıkabilirdi .

Bir önceki yazılımın bir önemi yok. Bu cihaza android 7 U3 ve 8 sürümünden imei repair işlemi yapılmıyor. Beklemek zorundasınız. Sitemizi takip edin en ufak bir bilgide paylaşım yapacağız.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190120-230927.png
    Screenshot_20190120-230927.png
    229.2 KB · Görüntüleme: 17
Telefonumu tamirciye verdim ve IMEI sorununu halletsin diye yanlız böyle bir sorunla karşılaşacağını bilmediğinden bir çok yolu denemiş. Şuan ben güncelleme yapamıyorum sizce yapsam dahi yukarıda ki bildiriye göre şebeke gelme ihtimali varmı

Geri
Üst Alt