Yardım Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F U3 IMEI Repair Sorunu

Chimera Tool veya Octoplus Box olan bir teknik servise giderseniz yapılır.
kesin işlem yapılır değil mi aynısı bendede var daha önce yaptırmak istedim ama olmadı ekranı kırıldı üstüne birde ama versiyonu farklı şuan telefon ilk elime geldiğinde yukarıdaki arkadaşın ekran görüntüsündeki versiyondaydı

kesin işlem yapılır değil mi aynısı bendede var daha önce yaptırmak istedim ama olmadı ekranı kırıldı üstüne birde ama versiyonu farklı şuan telefon ilk elime geldiğinde yukarıdaki arkadaşın ekran görüntüsündeki versiyondaydı
Yapılır Hocam Chimera Box Başarı Raporları Mevcut Sitemizde

Yapılır Hocam Chimera Box Başarı Raporları Mevcut Sitemizde
ekranı kırık şuan iki aydır maddiyattan dolayı bekletiyordum öncelikle ekranı yaptırmam gerekiyor değil hiç görüntü yok bu şekilde işlem görmesi mümkün mü acaba

peki sağolun ekran yapıldıktan sonra imeil repair için önere bileceğiniz bir yer var mı. bu arada kusura bakmayın imeil repair işleminden sonra hat okuyacak değil mi

Moderatör tarafında düzenlendi:
peki sağolun ekran yapıldıktan sonra imeil repair için önere bileceğiniz bir yer var mı. bu arada kusura bakmayın imeil repair işleminden sonra hat okuyacak değil mi
Okur Hocam Yaşadığınız Şehirde Elinde Chmra Octoplus Box Olan Teknik Servisler Haleder

Huawei y6 2019 telefona ımeı repair yapılırmı arkadaslar

Huawei y6 2019 telefona imei atılımı arkadaslar
Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur.

IMEI Repair yapmak yasaldır.

Cihazınızın modeline göre sitemizde bütün konular mevcut. Arama yerinden bulabilirsiniz.

Imei repair gidip pasaport kaydi denilen 612 tl soyguna göz mu yumalım

Elimde j7 pro var ve rom attim eski orjinal sürünme nasıl dönerim bir bilgisi olan

Abiler öncelikle merhaba benim bir adet j7 pro telefonum var android 8.0 yaptıktan sonra sebeke gitti telefoncuya götürdüm imei atariz dedi ama atamadi içindeki imei de yok etmis ondan sonra baya bi süre bekledim boxlarin guncellenmesini simdi de dogu banka bile götürdüm yapamadığını belirtti işlemcisi bozulmuş diyor normal kullandığım telefondu yani bozuk olmasi zor ihtimal bana biraz bilmediginden bir kilif gibi geldi istanbulda telefonu yapabilecek bir telefoncu varmi yardimci olursaniz sevinirim

Abiler öncelikle merhaba benim bir adet j7 pro telefonum var android 8.0 yaptıktan sonra sebeke gitti telefoncuya götürdüm imei atariz dedi ama atamadi içindeki imei de yok etmis ondan sonra baya bi süre bekledim boxlarin guncellenmesini simdi de dogu banka bile götürdüm yapamadığını belirtti işlemcisi bozulmuş diyor normal kullandığım telefondu yani bozuk olmasi zor ihtimal bana biraz bilmediginden bir kilif gibi geldi istanbulda telefonu yapabilecek bir telefoncu varmi yardimci olursaniz sevinirim
Dogu bankta yapılır aslında demekki telefonda başka bir sorun var. Belki daha önce Götürdüğünüz yer farklı işlemler yapmış olabilir.

Hocam daha once yaptinizmi diye soruyorum genelde cevap Hayır oluyor daha once j 7 proya imei atmis bir telefoncu yokmu istanbulda ona gotureyim 1500 tl verdim bu telefona çöpe atmak istemiyorum

Hocam daha once yaptinizmi diye soruyorum genelde cevap Hayır oluyor daha once j 7 proya imei atmis bir telefoncu yokmu istanbulda ona gotureyim 1500 tl verdim bu telefona çöpe atmak istemiyorum
Cihazın ayarlardan ana bant ne yazıyor?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190722-210751_Settings.jpg
    Screenshot_20190722-210751_Settings.jpg
    224.8 KB · Görüntüleme: 14
Modem yükledinizmi

Geri
Üst Alt