İşlemde bir problem mi yaptım yoksa verdiğiniz dosya mı çalışmıyor? Root Checker Kök erişimi yoktur diye uyarı veriyor.Ayrıca telefonun güvenlik programı yetkisiz eylemler algılandı diye sürekli olarak bildirim yapıyor. Bilgi erebilir misiniz?
Eski sürüm magisk Manager apk kurun öyle deneyin. Çünkü konu eski o zamanlar magisk sürümü daha düşüktür.​

@adnanmirsad56, Merhabalar, öncelikler bayramınız mübarek olsun.Cihazıma b4 stock rom attım ve şimdi cihazımda hiç bir şekilde led bildirim ışıkları yanmıyor, özellikle şarj olurken o bildirim ışığının yanmaması çok can sıkıcı bir durum konu ile ilgili her hangi bir öneriniz olabilir mi

let bildirim ışığı yok bildiğim j730f lerde

let bildirim ışığı yok bildiğim j730f lerde

Cihaza rom atmadan evvel var olan ışık nasıl romdan sonra olmuyor onu anlayamıyorum. Bu arada cihazı şarja taktığınızda yanan o kırmızı ışığa bildirim ışığı diyoruz.

Merhaba arkdaşlar
Bu konumuzda sizlere j7 pro j730f u4 9.0 sürümüne ait root dosyası paylaşacağım

Root dosyasını yüklemeden önce mutlaka yedek alın.
Dosyayı rar ile ayıklayın
FRP ve OEM off olduğuna emin iseniz şimdi cihaza ODİN ile AP kısmından cihazına yükleyebilirsiniz.

[Gizli içerik]

Konuyu beğenip sayfayı yenileyin
Link görünecektir
emeğinize sağlık bu rar ile ayıklama nasıl oluyor acaba bende file analisy diyip kalıyor frp oem of

Emeğine saglık ustam fakat cihaz j7 pro da kalıyor s4 üzerindeki yazılım

degerlı ustalarım hayırlı gunler ben root atamıyorum faıl cıkıyor olmuyor boot loder dıe kırmızı yazı cıkıyor ne yapmam gerekıyor

Merhabalar cihazim J730F ve resimdeki pda sürümü yüklü.hangi root dosyasini yukleyecegim
Acaba?burda forumda j730g cihaz için daha cok root dosyasi var.turkiyede 730f cihazi yokmuydu?

Ekli dosyalar

• 20201219_020102.jpg
    20201219_020102.jpg
    52.3 KB · Görüntüleme: 26
Geri
Üst Alt