adnanmirsad56

FREE PALESTINE
Genel Moderator
Merhaba arkdaşlar

Bu konumuzda sizlere Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F U4 Android 9.0 sürümüne ait root dosyası paylaşacağım.

Root dosyasını yüklemeden önce mutlaka yedek alın.

Dosyayı rar ile ayıklayın

FRP ve OEM off olduğuna emin iseniz şimdi cihaza ODİN ile AP kısmından cihazına yükleyebilirsiniz.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

DOWNLOAD SM-J730F u4 9.0 Root File - Gsmturkey

Son düzenleme:
Teşekkürler. Ben de FRP ve OEM kilidi açık onları nasıl kapatacağım, yardımcı olur musunuz? Bunları kapatmadan ROOT yapılamıyor değil mi?

odin Line 2057 hatası veriyor sebebi nedir sizce?

şimdide root dosyasnı odin-AP den yüklüorum yükleniyor telefon açıldığında hata veriyor sfırlanması lazım diye yardım ederseniz sevinirim
usta hata değil sıfırla inşallah telefonu cihaz sıfırlandıktan sonra telefon root edilmiş olacaktır

Merhaba arkdaşlar
Bu konumuzda sizlere j7 pro j730f u4 9.0 sürümüne ait root dosyası paylaşacağım

FRP ve OEM off olduğuna emin iseniz şimdi cihaza ODİN ile AP kısmından cihazına yükleyebilirsiniz.

[Gizli içerik]

Konuyu beğenip yorum yaptıktan sonra sayfayı yenileyin
Link görünecektir
rmm sorunu j7proda var mı?

Merhaba arkdaşlar

[Gizli içerik]

Link görünecektir

root atarken format atmiyor deme ben samsung e7 ye root atmistim hic birsey silinmemisti...

Merhaba arkdaşlar

[Gizli içerik]

Link görünecektir
Teşekkürler, twrp attıktan sonra telefon sürekli yeniden başlatıyor boot menüsünü.

• Beğen
Tepkiler: has
Merhaba arkdaşlar

[Gizli içerik]

Konuyu beğenip sayfayı yenileyin
Link görünecektir

İşlemde bir problem mi yaptım yoksa verdiğiniz dosya mı çalışmıyor? Root Checker Kök erişimi yoktur diye uyarı veriyor.Ayrıca telefonun güvenlik programı yetkisiz eylemler algılandı diye sürekli olarak bildirim yapıyor. Bilgi erebilir misiniz?

İşlemde bir problem mi yaptım yoksa verdiğiniz dosya mı çalışmıyor? Root Checker Kök erişimi yoktur diye uyarı veriyor.Ayrıca telefonun güvenlik programı yetkisiz eylemler algılandı diye sürekli olarak bildirim yapıyor. Bilgi erebilir misiniz?
Deneyip paylaştığım dosyadır.
Yinede olmadıysa elinizde yazılımı varsa bu konudan bakıp kendiniz root dosyasını oluşturabilirsiniz
Root - [MAGISK]Android Cihaza Kolay Root Atma

Geri
Üst Alt