Combination Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F U4 Combination

MEGA bi siteden buldum u4 olduğu yazıyor ama denemedim deneyenler dönüş yaparsa iyi olur

benim elimde şu an bu cihazdan yok... Deneyecek arkadaş dosyanın ismini "COMBINATION_OXA_FA70_J730FXXU4ARI1_wad.tar.md5" ten "COMBINATION_OXA_FA70_J730FXXU4ARI1_wad.tar" olarak değiştirip deneyebilir çünkü MD5 hatası veriyor:

Ekli dosyalar

• J730F.jpg
    J730F.jpg
    189.5 KB · Görüntüleme: 89
Konuyu biraz toparlamak adına:

ilk paylaşılan dosyanın MD5 tamirli olarak "COMBINATION_J730FXXU4ARI_gsmturkey.net.zip" olarak upload ettim, zip'ten çıkarılmış dosya ismi:
"COMBINATION_OXA_FA70_J730FXXU4ARI1_gsmturkey.net.tar.md5"

dosyayı buradan indirebilirsiniz (dosya adını değiştirmenize gerek yok, sadece deneyip bize bildiriniz)

ikinci paylaşılan dosyayı ise MD5 tamirli olarak "COMBINATION_J730FXXU4ASE1_gsmturkey.net.zip" olarak upload ettim, zip'ten çıkarılmış dosya ismi:
"COMBINATION_OXA_FA70_J730FXXU4ASE1_gsmturkey.net.tar.md5"

dosyayı buradan indirebilirsiniz (dosya adını değiştirmenize gerek yok, sadece deneyip bize bildiriniz)

bu konu ile ilgili lütfen bana değil, ilk paylaşan prens45 'e teşekkür ediniz...

ikinci paylaşılan COMBINATION_OXA_FA70_J730FXXU4ARI1_gsmturkey.net.tar.md5, denedim sağlam. Ama ilk açılımı 20-25 dakika bekledim. Benim ciazımda bir sorun var galiba. Birinçi dosya da sğlam olabilir.

Teşekkürler COMBINATION_J730FXXU4ARI_gsmturkey.net.zip denendi oldu

Geri
Üst Alt