Çözüldü Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F U4 FRP Reset İşlemi

mecitx

Üye
ne yaptıysam frpsı kaldıramadım yeni combination da denedim kalkmadı herhangi bir çözümü var mı baska

Cözümü :

Ekli dosyalar

• 66046995_2136867286441474_4870093902612267008_n.jpg
    66046995_2136867286441474_4870093902612267008_n.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 290
Moderatör tarafında düzenlendi:
combination yükledikten sonra bu işlemleri yapın
Hesap makinesine girip *#0808# yapıp adb açın Cihazı kapatın ve download moda alın
Yazılım Yükleme İşlemi Yaparkende
AP:AP
Bl:BL
CP:CP
CSC:Home Csc Secip Yükleyin İşlemleri ODin Son Sürümle Yapın

combination yükledikten sonra bu işlemleri yapın
Hesap makinesine girip *#0808# yapıp adb açın Cihazı kapatın ve download moda alın
CSC:Home Csc Secip Yükleyin Hocam İşlemleri ODin Son Sürümle Yapın
baskanbu j730g modelı ıcın benımkı j730f

talkbackte help ve feed back cıkmıyor bende yoksa bunuda denıyecektım
tamam ustam combination yükledikten sonra telefon hakkında gel derleme numarasından geliştirici seçenekleri aç oem kilidi ve usb hata ayıklamayı aç sonra hesap makinesinden
*#0808# yapıp adb açın Cihazı kapatın ve download moda alın
CSC:Home Csc Secip Yükleyin Hocam İşlemleri ODin Son Sürümle Yapın

talkbackte help ve feed back cıkmıyor bende yoksa bunuda denıyecektım
combinasyon yükle *#0808# yapıp adb açın bu linkteki programı indir programı aç frp call a tıkla done yazdıktan sonra gsm flasher adb tool a tıkla telefon modeli çıkcak otamatik 1 dk filan bekleyince sağra frp reome tıkla en son yazılımı atarsın Sam Frp Bypass Tool By gsm Kabir

combinasyon yükle *#0808# yapıp adb açın bu linkteki programı indir programı aç frp call a tıkla done yazdıktan sonra gsm flasher adb tool a tıkla telefon modeli çıkcak otamatik 1 dk filan bekleyince sağra frp reome tıkla en son yazılımı atarsın Sam Frp Bypass Tool By gsm Kabir
bu dosyayı ındırıgım ılerde lazım olucak tesekkurler

Çözüm bulunmuş ama yine de yardım etmek istedim. Cihazınıza U4 Combination dosyasını yükleyin. Eğer kullanıyorsanız octoplus boxtan frp reset işlemini yapın. Odin üzerinden U4 firmwareyi BL AP HOME CSC seçerek yükleme yapın. Açıldıktan sonra oem kilidini açın ve usb hata ayıklamayı aktifleştirin. Download moduna aldığınızda göreceksiniz frp : off yazacaktır. Geçmiş olsun kolay gelsin ustalar.

Geri
Üst Alt