Çözüldü Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F U6 Root Dosyası 9.0

Nasil Yukleniyor ? Verdiyin dosyaui indirdim odinle yuklerken sonunda hata veriyor nasil yapicam banada lazim root dosyasi

hata resmini atarmısın

only official released binaries are allowed to be flashed(recovery) bu sekilde hata veriyor

download moda aldığınızda kg bölümü prenormal yazıyorsa cihazı aç youtube izle 2 3 dakika prenormalden çıksın oem kilidi açık olduğundan emin ol

RMM State : Prenormal
KG State : Checking
FRP LOCK : OFF
OEM LOCK : OFF

BURASI DOGRUMU YOKSA DEDIN GIBI YAPIYIMMI SUAN BOYLE YAZIYOR DOWNLOAD MODUNA ALDIGIMDA

RMM State : Prenormal yazıyor root edemessin yotube aç 2 3 daki video izle düzelsin

PEKI HOCAM orda ne yazmasi lazim..?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hocam verdiyin dosyayi odinle yuklicem oylemi acildikdan sonra magisk kurucam dogrumu?
Bu twrp ile yapilmiyormu yoksa direk odinle atiyoruz sifirlama ekrani geldikden sonra sifirlayib magisk kuruyoz nasil oluyor ..?

ustanın verdiği dosyayı odinle yükle cihaz açıldığında sıfırlama isteyecektir sıfırladıktandan sonra cihazı kur oem kilid kilidi açık olduğundan emin olduktan sonra MagiskManager-v7.5.1.apk kur rootlu olacaktır

Tamam Hocam Suan hala youtuba bakiyorum artik download moduna aliyorum verdiyin dosyayi odinle yuklicem haber vericem hocam...

hocam yine hata verdi yazdiklarimdan bisey deyismedi kg ayni rmm ayni neapicaz boyle chimeradan da yapiyorum rmm kilidi kaldir diyom hata veriyor

simdi hocam only official released binaries are allowed to be flashed sonunda boot yaziyor

Son düzenleme:
Tamam Hocam Suan hala youtuba bakiyorum artik download moduna aliyorum verdiyin dosyayi odinle yuklicem haber vericem hocam...

hocam yine hata verdi yazdiklarimdan bisey deyismedi kg ayni rmm ayni neapicaz boyle chimeradan da yapiyorum rmm kilidi kaldir diyom hata veriyor

simdi hocam only official released binaries are allowed to be flashed sonunda boot yaziyor
miracle c***k la dene rmm bypass etmeyi

cihaz download moda aldığın da RMM Stade hala prenormal mi gözüküyor chimera tool var mı sizde ?

Geri
Üst Alt