Çözüldü Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F U7 9.0 IMEI Repair Problemi

waxx

Üye
Kolay gelsin ustalar. J730F U7 9.0, 1 Haziran 2020 Güncellemesi almış cihaza repair işlemi mümkün müdür? Chimera ile desteklenmeyen modem hatasını alıyorum var mıdır çözümü?

EDİT = ÇÖZÜLDÜ

IMEI REPAİR MODEM

DOWNLOAD

Moderatör tarafında düzenlendi:
eft etf pro octoplus chimera z3x malesef

Kolay gelsin ustalar. J730F U7 9.0, 1 Haziran 2020 Güncellemesi almış cihaza repair işlemi mümkün müdür? Chimera ile desteklenmeyen modem hatasını alıyorum var mıdır çözümü?
Merhaba benim tlf da senin bahsettiğin bir sorun vardı o kadar çok uğraştım araştırdım bulamadım.Sonra youtube den birisi suriyeli telefoncularin yaptığını söylediğini duydum bir gün sonra gittim
Merhaba bende de aynı sorun var idi.Cok araştırdım ne yaptıysam olmadı sonra youtube den bir video da bir sadece birisinin bu işin suriyeli telefoncularin yaptığını söyledi.bende gittim buldum orjinal imei li pach yaptı ve 6 ay bir sim kartı süreli olarak aktif hale getirdi.o zaman kadar da bu durum için box 'lara güncelleme geleceğini söyledi

elimde j7 pro j730f u7 imei repair nasıl yapıcaz destek geldimi z3x var elimde sadece

bi bakınrica ediorum cihaz elimde kaldı

Work ID: 00000000003D1C3D
Platform: Samsung Android
Selected port: COM206
Selected model: SM-J730F
Operation: Repair Network
Detected phone model: SM-J730F
Firmware compiled date: Tue Aug 25 12:54:10 KST 2020
PDA version: J730FXXS7CTH2
CSC version: J730FOXA7CTH2
SW version: J730FXXS7CTH2
Build number: QB16651706
Phone SN: R58K21SAM6M
Android version: 9 (PPR1.180610.011)
Sales code: PHE
Country: SPAIN
HW platform: exynos5
HW Chip: unknown
HW Modem: SHANNON315
Security patch level: 2020-09-01
Warranty Void: 1
SIM 1 status: absent
Codename: j7y17ltexx
Checking root...OK
Checking device status...OK
Phone will restart now. Please don't disconnect cable!
Rebooting phone...OK
Searching for ADB device...OK
Checking root...OK
Connecting to server...OK
Checking smart card...OK
Username: halilof
Authorizing...OK
Checking balance...OK
Your balance: 100 credits.
Checking operation...OK
Repairing network...
Phone will restart now. Please don't disconnect cable!
Rebooting phone...OK
Searching for ADB device...OK
Checking root...OK
Checking network status...OK
Network is successfully repaired.
Performed by 3.0.1.4 Software version.

octoplus test edilmiştir kolay gelsin....

Modem dosyasını yükledikten sonra telefonumuzu rootlayıp Octoplus ile imei repair işlemi yapın. Chimera ile yaparken bilinmeyen modem hatası alırsınız.

Alıntıdır denenmiştir.
Hocam merhaba öncelikle paylaşımınız için teşekkür ediyorum, bu işlerde yeniyim pek bilgim yokta nası yapacağım hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz lütfen 🙏🏻
Octoplus ücretlimi? Nereden temin edebiliriz?

Hocam merhaba öncelikle paylaşımınız için teşekkür ediyorum, bu işlerde yeniyim pek bilgim yokta nası yapacağım hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz lütfen 🙏🏻
Octoplus ücretlimi? Nereden temin edebiliriz?
Evet Ücretli Bir Araçtır Ve Genelde Cep Telefonu Onarım Hizmeti Veren İşyerlerinde Bulunur Ayrıca Gerekli Yazılım Bilgisine Sahip Değilseniz Üzülerek Söylemek Gerekirse Yapamazsınız.

Evet Ücretli Bir Araçtır Ve Genelde Cep Telefonu Onarım Hizmeti Veren İşyerlerinde Bulunur Ayrıca Gerekli Yazılım Bilgisine Sahip Değilseniz Üzülerek Söylemek Gerekirse Yapamazsınız.
Anladım hocam tek başıma yapamayabilirim, siz nası yapılacağını biliyorsanız ücretli destek olabilirmisiniz WhatsApp üzerinden?

Anladım hocam tek başıma yapamayabilirim, siz nası yapılacağını biliyorsanız ücretli destek olabilirmisiniz WhatsApp üzerinden?

GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24
(Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

http://t.me/gsmturkey

Reading data from phone... error (5 4.1)
Done with Samsung Tool PRO v.41.10
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

böle bi hata alıyom ve şebeke yuvarlak oldu imei sn gözüküyo

yaw cihaz 1 aydır bende nası yaparız
Ekran Alıntısı.PNG

Z3x sadece J730FXXS7CTF2 bu firmware sürümünde repair ve patch yaptığını söylüyor bu yazılımı yükleyip tekrar deneyin.
tmm hangi bölgenin bu
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Z3x sadece J730FXXS7CTF2 bu firmware sürümünde repair ve patch yaptığını söylüyor bu yazılımı yükleyip tekrar deneyin.
bide bu hatayı desteklenmeyen model den dolayımı yoksa root dosyasından dolayımı alıyorum

Geri
Üst Alt